"Czy ja dobrze widzę, że w obsadzie jest Robert Makłowicz? TAK!!!"

Robert Makłowicz - człowiek-instytucja. Nic dziwnego, że Wojciech Chmielarz, informując o swoim nowym projekcie, w który jest zaangażowany Makłowicz, pisze: Trochę do dzisiaj nie potrafię w to uwierzyć!

"Nie pytajcie Państwo, bo i tak nic nie mogę powiedzieć. Skupmy się na tym, co wiemy. A wiemy już sporo. Po pierwsze, ja i Jakub Ćwiek. Dosłownie. Jak przyjdzie czas, to opowiem więcej, ale znowu coś napisaliśmy razem i znowu współpraca była niesamowitą przygodą. Dzięki, Kuba!" - zaczyna swój wpis na Instagramie Wojciech Chmielarz, autor m.in. "Żmijowiska" i cyklu o Jakubie Mortce.

Italy Venice Film Festival 2022 The Banshees of Inisherin Photo Call13-minutowe brawa na festiwalu w Wenecji. Colin Farrell bryluje

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert Makłowicz u boku Margaret - tajemniczy projekt

Następnie zdradza, kto będzie w obsadzie: Margaret, Mateusz Damięcki, Andrzej Grabowski, Krystian Pesta, Karolina Gorczyca, Bartosz Gelner i... Robert Malowicz. Chmielarz pisze:

 - Przepraszam, panie Wojciechu, ale czy ja dobrze widzę, że w obsadzie jest Robert Makłowicz?
- TAK!!! Mamy w obsadzie Roberta Makłowicza! Roberta Makłowicza!!! Trochę do dzisiaj nie potrafię w to uwierzyć!
 

Reżyseruje Krzysztof Czeczot, więc można się spodziewać serialu audio. Reżyser, a także aktor, w rozmowie z Gazeta.pl mówił:

 Film to przede wszystkim są partnerzy, to są ujęcia różne - bliżej, dalej, to jest kostium, to jest scenografia, potem montaż, muzyka itd. W przypadku audio nie ma za co się schować. Jesteś ty, twoja umiejętność, twoja wrażliwość, twoja technika, twoja kondycja jako człowieka - bo to też jest super ważne. I barwa, to jak potrafisz swoją barwą rozkochać słuchaczy, potrafisz sprawić, żeby oni podążali za tą twoją narracją.
Zobacz wideo Krzysztof Czeczot: Film to partnerzy, ujęcia, montaż i muzyka. W przypadku audio nie ma za co się schować [Popkultura Wywiad]

Fani Roberta Makłowicza nie mają wątpliwości, że podróżnik i krytyk kulinarny świetnie też sobie poradzi jako aktor.

'Ród smoka' - o ten list chodzi"Ród smoka". Tym razem nie kawa w papierowym kubku, ale twórcy nie uniknęli wpadki

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: