Mamy wrzesień, a Remigiusz Mróz wydaje już piątą książkę w tym roku. Wraca Chyłka

Remigiusz Mróz to jeden z najbardziej zapracowanych pisarzy w Polsce. Zapowiedział właśnie piątą książkę, którą wyda w tym roku. Tym razem wziął się za napisanie kolejnych losów Joanny Chyłki.

Remigiusz Mróz ledwo co pod koniec lipca wydał książkę "Nie ufaj mu", a już wraca z nową powieścią. Będzie to kolejna, już 16. część cyklu z mecenas Joanną Chyłką w roli głównej. 28 września na półki w księgarniach trafić ma powieść "Werdykt". 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

APTOPIX California Heat Wave "Burmistrz często się budzi, bo ktoś buszuje w jego kubłach na śmieci"

Premiera nowej książka Remigiusza Mroza pod koniec września

W kolejnej części Chyłka będzie reprezentować matkę dziecka, które zostało znalezione martwe na placu zabaw. Jak brzmi oficjalny opis książki? "Warszawą wstrząsa informacja o odnalezieniu martwego niemowlaka na jednym z publicznych placów zabaw. Policja nie jest w stanie odnaleźć rodziców, nic nie pozwala też zidentyfikować tożsamości dziecka. To media jako pierwsze trafiają na trop – udaje im się odnaleźć matkę, która przed kamerami twierdzi, że nie pamięta, co się wydarzyło, i nie wie, gdzie jest jej syn. Dziennikarze przyklejają kobiecie łatkę dzieciobójczyni, zapowiada się jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat – a Chyłka i Oryński zrobią wszystko, by poprowadzić tę obronę. Nowy partner zarządzający kancelarią nie ma jednak zamiaru pozwalać, by dwójka prawników dłużej dzieliła się sprawami."

Johnny "Zawsze kogoś wku****sz". "Johnny. Powieść o ks. Janie Kaczkowskim" [FRAGMENT]

"Werdykt" będzie już 16. częścią z serii o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim. Pierwsza powieść zatytułowana "Kasacja" ukazała się w 2015 roku. Kolejne tytuły z cyklu to "Zaginięcie", "Rewizja", "Immunitet", "Iniwigilacja" i "Oskarżenie". Na podstawie tych powieści, wyłączając "Inwigilację", powstał popularny serial "Chyłka" z Magdaleną Cielecką i Filipem Pławikiem w rolach głównych. 

Zobacz wideo Rozmowa z Remigiuszem Mrozem, autorem serii o Chyłce

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki Remigiusza Mroza są dostępne na Publio.pl >>

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: