Wystąpił na okładce "365 dni". Teraz wydaje własną książkę! Lipińska będzie miała konkurencję?

Model Kamil Niziński dołącza do grona autorów powieści i niedługo wydaje książkę. Fani Blanki Lipińskiej kojarzyć go mogą z okładki pierwszej części "365 dni". O czym będzie "Love is You"? Wiadomo, że historia opiera się na doświadczeniach życiowych autora.

Dramat erotyczny Blanki Lipińskiej "365 dni" stał się prawdziwym bestsellerem, a filmy na podstawie książki błyskawicznie podbiły Netflixa. Ostatnio autorka poinformowała, że pracuje nad czwartą częścią przygód Laury i Massimo. Zanim jednak fani doczekają się najnowszej powieści Lipińskiej, będą mogli przeczytać książkę Kamila Nizińskiego, który pojawił się na okładce pierwszej części "365 dni". O czym będzie "Love is you"?

Zobacz wideo "Jak to oglądam, to czuję się, jakbym ja tam był". Stuknięty Mikka o "365 dniach"

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Serce dębu, materiał promocyjnyW rolach głównych wiewiórki, sójki i sarenki. W tym filmie oddali głos zwierzętom

Model z okładki "365 dni" wydaje książkę. Nigdy nie przeczytał powieści Lipińskiej

"Love is You" to romantyczna opowieść, która powstała dzięki współpracy z Angeliką Łabudą. Niziński poinformował o tym w social mediach i pojawiły się głosy, że zamierza się wybić na sukcesie Lipińskiej. Model stanowczo zaprzeczył, pisząc, że nigdy nie przeczytał "365 dni", a z autorką erotyków nie ma kontaktu. 

Dobra, mogę się Wam już pochwalić owocem prawie dwuletniej współpracy z Angeliką Łabudą, jakim jest nasza wspólna książka 'Love is You'. Dopiąłem swego i nie jestem już tylko modelem, którego twarz widzieliście na okładkach dziesiątek książek. Oficjalnie i z dumą dołączam do grona autorów

- napisał na Instagramie.

 

"Love is you". Kiedy premiera? Książka bazuje na prawdziwych historiach

Książka opowiada o perypetiach polskiej lekarki Emilii i amerykańskiego modela Michaela. Bohaterowie spotykają się Zurychu, gdzie dochodzi do pewnej pomyłki. Dzięki niej między parą wybucha płomienne uczucie. Relacja tej dwójki opierać się ma przede wszystkim na doświadczeniach życiowych. Czy ich historia będzie prawdziwym przeznaczeniem?

 

Autor zapewnia, że powieść nie będzie przypominała "365 dni". "Love is You" bazuje na historiach, które Niziński sam przeżył oraz takich, o których usłyszał. Premiera powieści będzie miała miejsce 26 października 2022. 

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki serii "365 dni" Blanki Lipińskiej są dostępne na Publio.pl >>

 

Mila KunisNowości na Netflix. Wśród piątkowych premier "Taśmy Jeffreya Dahmera"

Więcej o: