"Dyrektor generalny" Katarzyny N. Haner w nowym wydawnictwie

Powstaje nowa wydawnicza marka dla miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! - wyodrębnione z Wydawnictwa Agora - zadebiutuje 8 lutego 2023 roku książką Katarzyny N. Haner "Dyrektor generalny".

Wydawnictwo Ale! to historie, które rozpalą emocje i wyobraźnię, opowieści wyciskające łzy oraz zapewniające dobrą rozrywkę i poczucie wspólnoty. W ofercie Ale! znajdą się nie tylko erotyki i romanse, ale też książki z gatunku chick lit, powieści obyczajowe oraz literatura new adult – m.in. z popularnymi i uwielbianymi przez czytelników tropami (np. hate-love, friends to lovers, grumpy-sunshine, golden retriever energy, enemies to lovers). Będą to również tytuły wyznaczające trendy - gorące nowości, które zdążyły już zdobyć szeroką publiczność na światowym rynku. Co istotne, Ale! zapewni nowe otwarcie autorkom już popularnym w Polsce, a także debiutantkom – wraz ze startem działalności Wydawnictwo Ale! w swoich mediach społecznościowych ogłosiło nabór tekstów. 

Zobacz wideo Marcin Dorociński księciem w Netfliksie

- Wydawnictwo Ale! stawia na bliski kontakt i współtworzenie treści razem z czytelniczkami i czytelnikami. Chce wspierać młode twórczynie i twórców w ich literackiej drodze oraz tworzyć bezpieczne i otwarte miejsce, w którym każdy, kto lubi literaturę obyczajową, znajdzie coś dla siebie - mówi Agnieszka Skowron, redaktorka inicjująca Wydawnictwa Ale!.

 

Pierwszym tytułem Wydawnictwa Ale! będzie książka KN Haner "Dyrektor generalny", która ukaże się już 8 lutego. To pełna seksualnego napięcia opowieść o zakazanym związku Olivii – asystentki wiekowego szefa i Harry’ego - jego wnuka, który jest spadkobiercą fortuny. Przedsprzedaż tytułu już ruszyła.

W pierwszym półroczu 2023 roku nakładem Wydawnictwa Ale! ukażą się m.in.: nowa seria Katarzyny N. Haner, nowa seria Weroniki Jaczewskiej, która zadebiutowała w Wydawnictwie Agora w 2022 roku powieściami erotycznymi "Niegrzeczny prezes" i "Niepokorny driver", pierwsza powieść Ivy Owens,?znanej?polskim czytelniczkom jako połówka duetu pisarskiego Christina Lauren, a także debiutanckie powieści obyczajowe i romanse N. S. Perkins oraz Jen Devon.

<Reklama> Ebook "Dyrektor generalny" K.N. Haner jest dostępny w przedsprzedaży na Publio.pl >>

Więcej o: