Spacer po Cieszynie z autorką "Kociej Szajki" [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Macie okazję wylicytować unikalne doświadczenie - wycieczkę po Cieszynie śladami Kociej Szajki, poprowadzoną osobiście przez Agatę Romaniuk, autorkę bestsellerowej serii o słynnych cieszyńskich kocich detektywach.

Spacer po mieście będzie przetykany anegdotami z życia Loli, Komandosa, Morfeusza, Bronki, Poziomki i braci Pikseli. Odbędą się także poszukiwania kryjówki Kociej szajki i lekcja kociej jogi na trawie. Na koniec każdy uczestnik dostanie kocioszajkową pocztówkę, pieczątkę, a całość zostanie uwieńczona wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Czas trwania wycieczki – 60-90 minut; termin – do 30.08.2023 (konkretny termin do bezpośredniego ustalenia z autorką, dojazd we własnym zakresie). Forma: wycieczka indywidualna lub grupowa – maks. 15 osób.

Agata Romaniuk - socjolożka z doktoratem z IFiS PAN i reporterka. Publikuje m.in. w "Dużym Formacie", "Piśmie" i "Przekroju". Autorka reportaży "Z miłości? To współczuję" oraz "Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości". Jako powieściopisarka zadebiutowała w Wydawnictwie Agora książką "Proste równoległe". Jako Pani Wieczorynka od 2020 roku opowiada dzieciom improwizowane bajki na dobranoc na Facebooku. Pomysłodawczyni i autorka bestsellerowej serii detektywistycznej dla dzieci "Kocia Szajka" (Wydawnictwo Agora dla dzieci).

Spacer po Cieszynie. Weź udział w licytacji >>

Licytuj też:

Książki dla dzieci z autografami autorów Wilgi

Sanah śpiewa Poezyje z autografem! Winyl

Rysunek Tomasza Samojlika i egzemplarz komiksu

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Zobacz wideo Dlaczego psy poruszają łapkami przez sen? Na to i na inne pytania odpowiada Bronek [Pracownia Bronka]

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia COVID-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: