Pakiet kryminałów i thrillerów z autografami autorów [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Marcin Meller, Małgorzata Oliwia Sobczak, Alicja Sinicka, Igor Brejdygant, Magdalena Majcher, Marcel Moss, Jakub Ćwiek i Wojciech Chmielarz - wszyscy podpisali swoje powIeści. Licytacja odbywa się w ramach akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jedni z najpoczytniejszych autorów kryminałów i thrillerów razem z wydawnictwem W.A.B. podarowali na aukcję Gazeta.pl pakiet swoich książek z autografami. Co znajduje się w pakiecie? Fantastyczna lektura!

Kryminały/thrillery:

  • "Czerwona ziemia" od Marcina Mellera
  • "Szelest" i "Szum" od Małgorzaty Oliwii Sobczak
  • "Uśpiona" od Alicji Sinickiej
  • "Sieroty" od Igora Brejdyganta
  • "Najgorszy dom" od Magdaleny Majcher
  • "Furia" od Marcela Mossa
  • "Niech to usłyszą" od Jakuba Ćwieka i Wojciecha Chmielarza

Pakiet kryminałów/thrillerów z autografami. Weź udział w licytacji >>

Zobacz wideo Wywiad z Wojciechem Chmielarzem

Licytuj też:

Książki z autografami - literatura piękna

Rysunek Marianny Sztymy - ilustracja 'Bajka o lęku'

'Porysunnik' z odręcznymi rysunkami Magdy Danaj

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia COVID-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: