K.N. Haner pisze powieści erotyczne. "Babcia czyta, ale tylko dlatego, że ktoś jej przynosi"

K.N. Haner jest jedną z najbardziej poczytnych pisarek młodego pokolenia, pisze powieści obyczajowe i erotyczne. Jak sama mówi, pochodzi z rodziny silnych kobiet. Okazuje się, że babcia czyta jej książki, choć nie dostała ich od wnuczki.

Na koncie ma już ponad milion sprzedanych egzemplarzy i jest - obok Blanki Lipińskiej - jedną z najchętniej czytanych pisarek romansów i erotyków. Jej najnowsza powieść "Dyrektor generalny", która ukazała się 8 lutego 2023 roku, to - jak zapowiada wydawca - pełna seksualnego napięcia opowieść o zakazanym związku Olivii - asystentki wiekowego szefa i Harry’ego - jego wnuka, który jest spadkobiercą fortuny.

K.N.Haner miała opory, żeby pokazać babci swoje książki

- Nie piszę dla konkretnej grupy wiekowej, tylko tak naprawdę kobieta w każdym wieku może tę książkę polubić - mówi K.N. Haner. Okazuje się, że także jej babcia czyta powieści napisane przez nią, choć ona sama nie planowała jej ich pokazywać. 

Babcia czyta, ale tylko dlatego, że ktoś jej przynosi.

Sama mówi, że miała opory, by przynieść je babci. Jednak nie jest to jedyna osoba z rodziny, która śledzi losy stworzonych przez nią bohaterów, o czym K.N. Haner mówi w poniższym materiale wideo.

Zobacz wideo [AUTOPROMOCJA] K.N. Haner nie zamierzała pokazać babci swoich książek. A co z rodzicami?

K.N. Haner"Dyrektor generalny". Przeczytaj przedpremierowo początek nowej powieści K.N. Haner

W kolejnej z cyklu rozmów z pisarzami, których można też słuchać jako podcastu "Dobrze Czytaj, Dobrze Słuchaj" Publio.pl (całość dostępna od 10 lutego), rozmawiamy także m.in. o tym, czy otwartość mówienia czy pisania o seksie wyniosła z domu, czy istnieje przepis na bestseller erotyczny i czy każda jej bohaterka zawsze musi mieć orgazm.

Katarzyna PuzyńskaKatarzyna Puzyńska: Miałam przesyt zbrodni

<Reklama> Ebooki i audiobooki K.N. Haner w Publio.pl>>

O książce "Dyrektor generalny" K.N. Haner:

Olivia żyje w związku bez miłości. Z partnerem łączą ją tylko seks i niezdrowy finansowy układ. Kocha swoją pracę i spełnia się jako asystentka wiekowego szefa. Nie jest szczęśliwa, lecz ukrywa to za wyuczonym przez lata uśmiechem.

Harry jest wnukiem szefa Olivii i jego spadkobiercą. Właśnie wrócił z podróży po świecie, by pomóc dziadkowi rozkręcić firmę.

Okazuje się, że na pozór niedostępny i oschły mężczyzna trafia na godną siebie przeciwniczkę. Wskutek niefortunnego spotkania w windzie on ma wobec niej dług wdzięczności, a ona musi dochować tajemnicy.

Jeden wyjazd do Paryża zmienia wszystko.

Więcej o: