Cezary Żak i Maria Seweryn w spektaklu ''Casa Valentina'' Och-Teatru

''Casa Valentina'' opowie o potrzebie bycia sobą, sztucznych społecznych normach i szacunku do drugiego człowieka.

Czerwiec 1962 r., mały hotel w górach Catskills w Stanach Zjednoczonych. Pensjonat Rity i George’a to na pozór zwykłe letnie siedlisko. W rzeczywistości jest to miejsce, dokąd z całego kraju przyjeżdżają heteroseksualni mężczyźni, którzy ubierają się jak kobiety. Ricie i George’owi (alias Valentinie) udało się stworzyć warunki, w których przebrani mężczyźni – na co dzień stateczni ojcowie i mężowie – czują się bezpiecznie. Tu mogą poczuć się w zgodzie ze sobą i ze swoim kobiecym alter ego. Sielankę przerywa doniesienie na policję o niemoralnym prowadzeniu się. Goście pensjonatu w odpowiedzi postanawiają założyć oficjalną organizację. Ale wiąże się to z ujawnieniem tajemnicy. Czy każdy z nich jest na to gotowy? Co z uczuciami ich bliskich?.

 

Na scenie zobaczymy takie gwiazdy, jak: Joanna Gleń, Maria Seweryn, Piotr Borowski, Witold Dębicki, Maciej Kosmala, Mirosław Kropielnicki, Piotr Machalica, Rafał Mohr i Cezary Żak.

Premiera spektaklu "Casa Valentina" odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Och-Teatrze.

Kolejne spektakle: 18-25 i 27-28 lutego, 22-27 marca, 9-11 kwietnia.

Więcej informacji o spektaklu >>

Bilety na wszystkie spektakle dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00.

tel. 22 589 52 00 lub 22 622 21 32

bilety@ochteatr.com.pl lub bilety@teatrpolonia.pl.

Pełny repertuar dostępny jest na stronie teatru >>

Więcej o: