"Bal Manekinów": Maciej Stuhr na deskach teatru? To trzeba zobaczyć

Och-Teatr przygotowuje premierę z Maciejem Stuhrem. Spektakl "Bal manekinów" będzie można zobaczyć już pod koniec kwietnia, reżyseruje Jerzy Stuhr.

Noc, środek karnawału, jeden z domów mody w Paryżu. W tę jedną noc w roku manekiny mogą spełnić swoje marzenia o wolności i wydać bal. Wspaniałą zabawę w pewnej chwili przerywa im jednak intruz, w pracowni pojawia się człowiek – poseł Ribandel (w tej roli zobaczymy Macieja Stuhra). Aby tajemnica manekinów nie wydała się, postanawiają zabić posła, a jeden z nich – Manekin 41 – przebiera się za intruza i odwiedza wymarzony, do tej pory dla niego nieosiągalny, bal karnawałowy ludzi. Niestety, okazuje się, że ludzki świat nie jest przyjaznym miejscem...

Spektakl mistrzowsko łączy różne style teatralne, od farsy po groteskę, a wszystko to w szalonym kalejdoskopie ruchu, tańca i pantomimy.

Obsada: Maciej Stuhr, Nina Minor, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Deskur, Andrzej Dębski, Jędrzej Taranek, Maria Bijak, Jacobina Blüm, Agnieszka Borkowska, Aleksandra Grącka, Klaudia Gryboś, Marek Bula, Michał Misza Czorny, Bartłomiej Gąsior, Patryk Gnaś, Daniel Leżoń

Premiera spektaklu „Bal manekinów” – 27 kwietnia 2018 r. w Och-Teatrze.
Kolejne spektakle: 28-30 kwietnia, 1-3 maja, 27-28 maja.

Więcej informacji o spektaklu > > >

Bilety na wszystkie spektakle dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00, tel. 22 589 52 00 lub 22 622 21 32, bilety@ochteatr.com.pl lub bilety@teatrpolonia.pl.

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.ochteatr.com.pl

Więcej o: