"Dwie pary do pary" - Teatr Capitol zaprasza na wakacyjną premierę spektaklu

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar. to publiczność śmieje się do łez. Kazadi, Romanowska, Wierzbicka, Żurek i Cieszyński w sztuce w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.

Ta noc poślubna będzie bezsenna... Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec... zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Uroczysta premiera komedii "Dwie pary do pary", w reżyserii Olafa Lubaszenki – w dwóch obsadach: 18 i 30 czerwca.

Obsada:

Elizabeth: Marta Wierzbicka / Dominika Kryszczyńska

Wanda: Patricia Kazadi / Elżbieta Romanowska

Timothy: Krzysztof Chodorowski / Piotr Gawron-Jedlikowski / Eryk Kulm Jr.

Frankie: Lesław Żurek / Rafał Cieszyński

Herman: Hiroaki Murakami / Eryk Kulm Jr.

Autorzy: Billy Van Zandt & Jane Milmore

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Przekład: Emilia Miłkowska

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Zapraszamy na spektakle w czerwcu oraz przez całe wakacje: 12, 17, 24, 28 czerwca, 3, 20, 24 lipca, 4, 7, 10, 28 sierpnia.

Więcej o: