"MÓJ PIERWSZY RAZ " otwiera sezon w Teatrze Polonia. Gorąca premiera już na początku września

Teatr Polonia zaprasza na pierwszą w tym sezonie premierę, która odbędzie się 6 września. "MÓJ PIERWSZY RAZ" otworzy sezon z przytupem!

"MÓJ PIERWSZY RAZ" to spektakl na podstawie sztuki Kena Davenporta oraz historii prawdziwych osób, które opisały inicjację seksualna na specjalnie utworzonej stronie internetowej. Występują: Agnieszka Krukówna, Natalia Berardinelli, Mirosław Haniszewski/Kamil Maćkowiak i Antoni Pawlicki. Reżyseruje Krystyna Janda.

Premiera 6 września o godz. 19:30.

Zapraszamy na kolejne spektakle:7-11 września, godz. 19:30; 3-6 października, godz. 19:30.

"Mój pierwszy raz" otwiera sezon w Teatrze Polonia 

"MÓJ PIERWSZY RAZ" dotyczy czegoś, co jest niezwykle rzadkie, gdyż łączy niemal wszystkich na tej planecie. Czy mieszkasz w Delhi czy w Nowym Jorku, czy jesteś Billem Clintonem czy Billem Gatesem, według wszelkiego prawdopodobieństwa nadejdzie w twoim życiu taki moment, że po raz pierwszy zaznasz seksu. Skoro dotyczy to tylu z nas, dlaczego o tym nie mówimy?

Właśnie po to powstaje MÓJ PIERWSZY RAZ. Niech ludzie zaczną mówić o tym niezwykłym rytuale przejścia. Tak wiele sobie po nim obiecujemy, a rzeczywistość najczęściej dramatycznie nas rozczarowuje.

Wreszcie, rzadko się zdarza, by pierwszy raz był tak przyjemny, jak powinien być. Więc bawcie się tym „pierwszym razem”. Niech nasza publiczność dowie się, że to okazja do radości. Niech się dowie, że można śmiać się ze swojego pierwszego razu. I wówczas: „może skupimy się na tym, co jest naprawdę ważne: na następnym razie”.

– Oto mamy tekst radosny, bezpruderyjny, prawdziwy, pewnie dla części widowni nawet nie do przyjęcia lub obraźliwy, pełen wyrazów niecenzuralnych i wielce kontrowersyjnych historii i konkluzji.
Ale jest to tekst na który czekaliśmy, który żartobliwie, ale jednak opowiada o problemie z różnych punktów widzenia i na różnych poziomach empatii, jednocześnie chwaląc miłość, radość życia i przyjemność, jaką daje seks.
Afirmuje ludzkie słabości i toleruje odmienności. Tekst, który uczy kochać i życie i innych. Mam nadzieję, że powstał spektakl dla wszystkich, młodych i starych, doświadczonych i prawiczków, szczęśliwych ze sobą i nieszczęśliwych, spektakl, który  w rezultacie przyniesie ulgę i radość! – powiedziała Krystyna Janda.

Przekład: Małgorzata Semil

Reżyseria i adaptacja: Krystyna Janda

Scenografia: Małgorzata Domańska

Kostiumy: Krystyna Janda i Małgorzata Domańska

Ruch sceniczny: Emil Wesołowski

Światło: Adam Czaplicki

Visuale: JAJKOFILM NOIŃSKA II MAŚLEJAK

Realizacja dźwięku: Tatiana Czabańska

Realizacja projekcji: Radosław Grabski

Producent wykonawczy i asystent reżysera:Ewa Ratkowska

Asystent producenta wykonawczegoKatarzyna Borza

Obsada: Natalia Berardinelli, Agnieszka Krukówna, Mirosław Haniszewski/Kamil Maćkowiak, Antoni Pawlicki i tancerze

Więcej informacji o spektaklu wraz z możliwością zakupu biletów na stronie Teatru Polonia.

Bilety na wszystkie spektakle z repertuaru dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00 (tel.22 622 21 32 lub 22 589 52 00, bilety@teatrpolonia.pl lub bilety@ochteatr.com.pl).

 Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl

Więcej o: