Magdalena Boczarska, Dariusz Chojnacki i Marcin Dorociński wystąpią w komedii "OSY" w Och-Teatrze

Och-Teatr zaprasza na premierę sztuki "OSY" Iwana Wyrypajewa w reżyserii autora, która odbędzie się 29 listopada. To błyskotliwa, niezwykle przejmująca komedia o nietypowej strukturze, w której zawiera się ukryty przed spojrzeniem widza kod. W obsadzie: Magdalena Boczarska, Dariusz Chojnacki i Marcin Dorociński.

Dwóch mężczyzn i jedna kobieta, nie wiedząc, co zrobić ze swoim życiem i jak poradzić
sobie z absolutną samotnością we wszechświecie, ruszają w odważną i tragikomiczną podróż do świata splątanych relacji pomiędzy nimi samymi. Próbują znaleźć wyjście z sytuacji, w której normalne środki komunikacji zawodzą. Żeby uwolnić się od samotności i samooszustwa, bohaterowie sztuki podejmują szaloną próbę wyrwania się z pułapki czasu, bytu i własnego ja.

Jest to jednocześnie i bardzo śmieszne, i niezwykle przejmujące. Jak zawsze w sztukach Wyrypajewa: bardzo śmiesznie, trochę smutno, trochę okrutnie i wreszcie trochę o tym, jaki jest sens życia. To także sztuka o tym, jak widz ją odbiera.

Iwan Wyrypajew uważa "Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie" za swój najlepszy dramat. Powiedział:

 Sztukę napisałem kilka lat temu i od tej pory marzyłem o wystawieniu jej. Uważam, że jest bardzo ciekawa, ma w swojej konstrukcji taki sekret, którego wprost widz nie poznaje. Ma przedziwną strukturę, która wymaga specjalnego bycia na scenie. Dla mnie wystawienie "Os" to eksperyment oraz okazja do spotkania z bardzo dobrymi aktorami.

Premiera: 29 listopada 2018 r.

Na kolejne spektakle zapraszamy 30 listopada, 1-6 grudnia i 15-20 stycznia.

BILETY: online oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl.

"OSY" na podstawie sztuki "Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie"

Tekst i reżyseria: Iwan Wyrypajew
Tłumaczenie: Agnieszka Lubomira Piotrowska
Scenografia: Anna Met
Kostiumy: Katarzyna Lewińska
Muzyka: Jacek Jędrasik
Asystent scenografa i kostiumografa: Małgorzata Domańska
Produkcja: Dom Artystyczny Weda
Producent: Piotr Duda
Producent wykonawczy: Jan Malawski
Asystenci reżysera: Jan Malawski, Michał Rogalski
Obsada: Magdalena Boczarska, Dariusz Chojnacki, Marcin Dorociński

Bilety na wszystkie spektakle z repertuaru dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00 (tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00, bilety@teatrpolonia.pl lub bilety@ochteatr.com.pl). Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru:
www.ochteatr.com.pl.

Więcej o: