Gramy całe wakacje: w Teatrze Polonia, Och-Teatrze i w plenerze

Na scenach Teatru Polonia oraz Och-Teatru sezon trwa przez cały rok. Gramy w wakacje, całe lato, codziennie - w lipcu i sierpniu pokażemy ponad 160 spektakli, z czego 49 w plenerze: na Placu Konstytucji i na scenie Och-Grójecka 65.

Spektakle w plenerze

Teatr Polonia oraz Och-Teatr - dzięki wsparciu m.st. Warszawy - serdecznie zapraszają na spektakle grane w plenerze. Tego lata na Placu Konstytucji między 10 a 31 lipca pokazane zostaną 23 przedstawienia. Zagramy lubiane tytuły dla dorosłych "Flamenco namiętnie", "Związek otwarty" i "Lament na Placu Konstytucji" oraz spektakle dla dzieci i młodzieży – "Czerwony Kapturek" oraz "2 000 000 kroków".

W sierpniu spektakle plenerowe grane będą na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem codziennie od 1 do 21 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia). W sumie pokazanych zostanie 26 przedstawień, wśród nich propozycje dla dorosłych i dla dzieci. Rodziców z dziećmi w wieku 1-3 lat zapraszamy serdecznie od 16 do 18 sierpnia na nieprezentowany dotąd w Warszawie spektakl Teatru Lalek "Pleciuga" w Szczecinie - "Przebieranki". To przedstawienie najnajowe, inicjacyjne, zapraszające małego widza do odkrywania własnego ciała oraz do odkrywania rzeczy, ubrań, które na różne części ciała można zakładać.

Planujemy pokazać letnie spektakle grane w przestrzeni miejskiej, jak co roku, około 15 tys. widzów, a dodatkowo przyciągnąć nowych wielbicieli sztuki teatru. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

Repertuar spektakli plenerowych

Jaś i MałgosiaJaś i Małgosia Michal Radwański

Lato w Teatrze Polonia

Dwa letnie miesiące w Teatrze Polonia to przegląd tego, co teatralni widzowie lubią najbardziej: znakomici aktorzy, dobre teksty i różnorodny repertuar. Będzie można zobaczyć spektakle, które miały premierę w mijającym sezonie: "Mój pierwszy raz" w reż. Krystyny Jandy, "Krzesła" z Ewą Szykulską i Leonem Charewiczem, "Wanię, Sonię, Maszę i Spike’a" (z m.in. Ewą Błaszczyk i Wojciechem Zielińskim), "Boże mój!" w reż. Andrzeja Seweryna i muzyczny spektakl "Almodovaria" ze wspaniałą kreacją Anny Sroki-Hryń.

Ponadto wiele ciekawych tytułów: "Danuta W." w adaptacji i wykonaniu Krystyny Jandy, obsypane nagrodami "Zapiski z wygnania", "Piękny nieczuły" z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie, "Seks dla opornych" i jego kontynuacja "Raj dla opornych" czy "Konstelacje" z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim.

Wakacyjny repertuar Teatru Polonia znaleźć można tutaj: http://www.teatrpolonia.pl/repertuar

Związek otwartyZwiązek otwarty Robert Jaworski

Lato w Och-Teatrze

W wakacje Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem inscenizacje tekstów dramatycznych. W lipcu wznawiamy spektakl "Biała bluzka" wg opowiadania Agnieszki Osieckiej, który pokażemy dwukrotnie. Świeżo po premierze pokażemy "8 kobiet" w reż. Adama Sajnuka - spektakl, który łączy elementy powieści kryminalnej w stylu Agaty Christie z komedią i melodramatem.

Poza tym będzie można zobaczyć m. in. spektakle: "Bal manekinów" z Maciejem Stuhrem w roli głównej, jedną z najzabawniejszych fars na świecie - "Pomoc domową", "Wąsy" grane przez aktorów Teatru Montownia wszystkim "wąsatym na ciele i umyśle" czy "Udając ofiarę" w reż. Krystyny Jandy, a w sierpniu po raz setny "Prapremierę dreszczowca".

Pełen repertuar wakacyjnych spektakli Och-Teatru znaleźć można na stronie teatru pod adresem: http://www.ochteatr.com.pl/repertuar

Więcej o: