"Na wschód od Hollywood" - najnowsza komedia muzyczna Teatru Rampa. Dziś prapremiera

"Na wschód od Hollywood" to komedia muzyczna napisana specjalnie dla Teatru Rampa przez Tomasza Jachimka - znanego kabareciarza i dziennikarza.

Nowy spektakl reżyseruje Jerzy Jan Połoński świetnie przekładający kabretowy humor na język sceniczny. Tym razem ten twórczy tandem zmierzy się z mitami krążącymi na temat zawodu aktora oraz ukaże w krzywym zwierciadle okoliczności decydujące o doborze repertuaru. Środowisko teatralne poznamy oczami młodego absolwenta Akademii Teatralnej, który dostaje pierwszy angaż w zawodowym teatrze... Swoją pracę rozpoczyna z głową pełną akademickich ideałów i wyobrażeń o przygotowaniu kreacji aktorskiej oraz przedstawienia.

Gdy w planowanej premierze dostaje jeszcze główną rolę, wydaje się to spełnieniem jego marzeń... Okazuje się jednak, że w świątyni sztuki zderzy się z dalekimi od ideałów postawami doświadczonych kolegów, co wywoła szereg komicznych i groteskowych sytuacji. Czy młody aktor podejmie rzucone wyzwanie i stanie się sprawcą sukcesu czy też klęski Teatru Nieprzeciętnego?

Zapraszamy na nową muzyczną prapremierę Teatru Rampa już 27 września o godz. 19.30.

Twórcy: scenariusz, teksty piosenek – Tomasz Jachimek, reżyseria – Jerzy Jan Połoński, muzyka – Marcin Partyka, choreografia – Michał Cyran, scenografia, kostiumy – Monika Wójcik, asystent reżysera – Maciej Gąsiorek, multimedia – Dawid Kozłowski, kierownik produkcji – Eliza Parol.

Obsada: Pan Dyrektor - Robert Tondera, Igor Skałecki - Wojciech Stolorz / Michał Karwowski, Bufetowa - Katarzyna Kozak / Agnieszka Fajlhauer, Aktor Wyjadacz - Konrad Marszałek, Aktorka Księgowa- Brygida Turowska, Aktorka Gwiazda - Dominika Łakomska, Aktorka Charakterystyczna - Kamila Boruta.