Życzenia noworoczne dla firm i pracowników. Oficjalne, biznesowe życzenia i SMS-y

Już dziś wieczorem złożymy sobie noworoczne życzenia. Poniżej przedstawiamy przykłady gotowych życzeń dla firm, pracowników, pracodawców i klientów, które można złożyć osobom, z którymi nie łączą nas bardzo bliskie relacje.

Życzenia noworoczne dla firm, pracowników czy pracodawców powinny być stonowane, dość formalne, ale jednocześnie szczere i miłe. Poniżej znajdziecie kilka przykładów, które można wysłać np. SMS-em, uprzednio dowolnie je modyfikując.

>>> Kolorowe smokey eyes na idealne na Sylwestra 2019

Zobacz wideo

Sylwester 2019. Życzenia noworoczne dla firm i pracowników

W imieniu własnym i firmy mam przyjemność złożyć Państwu życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz ogromu sukcesów na polu zawodowym.

* * * 

Nadchodzący Nowy Rok niech niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący czas. W tym wyjątkowym dniu chcemy życzyć Państwu wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

* * * 

Z okazji Nowego Roku pragniemy życzyć Wam niezwykłych wrażeń, niezapomnianych i cudownych chwil oraz nowych, wspaniałych możliwości w nadchodzącym roku.

* * *

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

* * * 

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym co nas czeka. Dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy…

* * * 

Pragnę złożyć żarliwe życzenia:
szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,
oby troski życia zaginęły w mroku
podczas nadchodzącego Nowego Roku!

Więcej o: