Nowy Rok 2020: gotowe życzenia noworoczne dla przyjaciół

Zanim zaczniemy sylwestrową zabawę do białego rana, warto wcześniej przygotować sobie życzenia, które wyślemy swoim przyjaciołom, znajomym i bliskim. Poniżej zebraliśmy nasze propozycje gotowych wierszyków i życzeń na nowy 2020 rok.
Zobacz wideo

To już najwyższa pora, by wysłać swoim bliskim życzenia noworoczne. Pamiętajmy, by były one szczere i składane prosto z serca. Nie każdemu jednak przychodzi łatwo ułożenie własnych życzeń, dlatego warto sprawdzić gotowe życzenia na Nowy Rok 2020.

Gotowe wierszyki i życzenia noworoczne na Nowy Rok 2020

***********

Radosnego i wyjątkowego Nowego Roku!

Zacznij go z marzeniami, o które warto walczyć,

z radościami, którymi warto się dzielić,

z przyjaciółmi, z którymi warto być i

z nadzieją, bez której ciężko jest żyć!

***********

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia,

wszyscy nawzajem ślą życzenia,

a ja przy tej sposobności,

życzę Ci dużo szczęścia i radości!

Spełnienia marzeń i miłości,

sukcesów i pomyślności,

niech Wam zdrowie dopisuje

a gotówki nie brakuje!

***********

Nowy Rok nadchodzi, więc spieszę złożyć Ci życzenia samych dobrych dni i radosnych chwil. Niech troski i problemy omijają Cię szerokim łukiem, a każdy dzień przynosi coś dobrego. Życzę Ci zdrowia, uśmiechu, wartościowych przyjaciół, miłości, spełnienia marzeń i by na Twojej drodze nie znajdowały się żadne, najmniejsze nawet przeszkody.

***********

Zbliżający się Nowy Rok niesie nadzieję na nowy początek, nowych życzliwych ludzi i spełnienie marzeń. W tę jedyną w roku chwilę chcę złożyć Ci najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku!

***********

Na nadchodzący Nowy Rok życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i nadziei na lepsze jutro, sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Więcej o: