Dyrektor Teatru Bagatela w Krakowie zatrzymany. Pracownice oskarżyły go o mobbing i molestowanie

Dyrektor krakowskiego Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen został zatrzymany, funkcjonariusze weszli do jego mieszkania we wtorek rano. O sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze RMF FM.
Więcej o:
Komentarze (22)
Dyrektor Teatru Bagatela w Krakowie zatrzymany. Pracownice oskarżyły go o mobbing i molestowanie
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 11 razy 7

  Co mają do powiedzenia, aktorzy, teatralni koledzy molestowanych kobiet?. Nie wiedzieli?. Jaj nie mają?.Może gdyby "po męsku" ktoś wytłumaczył dyrektorowi jakich rzeczy nie można robić...?.

 • justas32

  Oceniono 7 razy 5

  Molestował ? Bagatela ...

 • karollorak

  Oceniono 15 razy 3

  A jakie było w tym wszystkim zachowanie władz Krakowa które są przełożonymi dyrektora. Na co liczył Majchrowski nie podejmując od razu, natychmiast! odpowiednich decyzji? Parę lat temu z ośrodku dla niewidomych w Krakowie dochodziło do niegodziwienstw z strony dyrekcji szkoły w stosunku do niepełnosprawnych dzieci. I to samo Majchrowski zamiatal problem pod dywan. Panie Prezydencie ma Pan już ponad 70lat czy to nie jest już okres na emeryture? Czy nie czas bawić wnuki?
  Proszę dać szansę młodym, zdolnym.
  Juz chyba czas?

 • smiki48

  Oceniono 4 razy 2

  Dlaczego po kilku minutach GW wyłączyła komentarze pod tekstem dotyczącym gwałtów na mężczyznach? Czyżby były sprzeczne z linią GW?

 • tambourine_woman

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo dobrze. Niech się inni gnoje boją, że po nich też przyjdą. Swoją drogą, wyjątkowo miłościwa ta prokuratura, bo skoro przyszli zaraz po Trzech Królach, to pewnie mogli przyjść i przed Wigilią. Ale pewnie się ktoś ulitował ("niech chłop spędzi Święta z rodziną..." itd.).

 • bernardo82

  Oceniono 1 raz 1

  7%??
  I to przy podstawowych artykułach i - zapewne - machinacjach GUS koszykiem. Jak skoczą ceny prądu i ropy to będziemy mieli Argentynę. Dzieki pisuary

 • andrzej.wald

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to możliwe, że coś takiego mogło bezkarnie tyle lat trwać? Gdyby presja społeczna i brak akceptacji dla tego typu zachowań kończyły się ostracyzmem towarzyskim dla tych, którzy dopuszczaja się mobbingu i molestowania to ofiarom łatwiej byłoby o tym mówić,

 • zapasik

  Oceniono 1 raz 1

  Krakoskie gamonie! Tyle lat molestowania i nikt go nie nagrał? Ze skargą poszły do Majchrowskiego? Czy juz nikt nie pamięta afery pokoju w motelu Krak wynajętego do obracania studentek? A kariery szefowej KBF i Tauron Areny, to skąd się wzięły? Krakusy sami wybierają takie władze, a potem się dziwią, że obracają im żony. Smog szkodzi na mózg.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu pokazówka? Czy już pisowcy nie znają pojęcia wezwania na Policję?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX