28. finał WOŚP Poznań - w tym roku finał odbędzie się w innym miejscu [Program]

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku w innym miejscu, niż w ubiegłych latach. Tym razem finałowa scena ustawiona zostanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a nie przed Centrum Kultury Zamek.
Zobacz wideo

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich możemy też szukać innych, głównych atrakcji. Z uwagi na rosnące zainteresowanie mieszkańców finał WOŚP został przeniesiony na większy teren. Dzięki temu program tegorocznego, 28. finału Orkiestry jest wyjątkowo bogaty.

28. finał WOŚP w Poznaniu - lista i plan atrakcji 

Hala numer 1 MTP zostanie podzielona na cztery strefy: sportową, warsztatową, animacyjną oraz strefę zdrowia. Na mieszkańców czekają m.in. warsztaty malowania, szycia, majsterkowania, turniej szachowy, lekcje hokeja czy pokazy brazylijskiej piłki. W strefie zdrowia można będzie konsultować się ze specjalistami i wykonać bezpłatne badania. W hali numer 1 będzie też można oddać krew lub zarejestrować się jako dawca szpiku.

W hali numer 2 odbędzie się edycja wykręcania kilometrów, w które udział wezmą prezydent Poznania oraz sportowcy. Tutaj też będzie można zobaczyć specjalistyczny sprzęt strażaków i ratowników medycznych.

Finałowy koncert zacznie się już o godzinie 13:00. O 19:50 zacznie się tradycyjne "światełko do nieba". Wśród artystów wymienia się Mike, Golden Life, Chłopców z Placu Broni, Camping Hill, Ten Numer To Kłopoty i Fabulous Anima. Na końcu zagra Modesta Pastiche. 

Więcej o: