Dzień Mężczyzn 2022. Życzenia i wierszyki gotowe do wysłania

10 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Święto to jest mniej popularne od wypadającego dwa dni wcześniej Dnia Kobiet, ale warto o nim pamiętać. Jakie życzenia złożyć swoim znajomym lub bliskim mężczyznom?

Dzień Mężczyzn wypada w Polsce 10 marca, chociaż w 80 krajach na świecie święto to obchodzone jest 19 listopada. Po raz pierwszy dzień ten świętowano w Trynidadzie i Tobago w 1999 roku. 

Chociaż Dzień Mężczyzn jest mniej popularny niż Dzień Kobiet, to warto tego dnia pamiętać o swoich znajomych - kolegach z pracy czy przyjaciołach, ale też bliskich - mężach, partnerach, ojcach, braciach czy synach. Poniżej przedstawiamy życzenia i wierszyki gotowe do wysłania. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 105

Dzień Mężczyzn 2022. Życzenia i wierszyki dla panów

Z okazji Dnia Mężczyzny, życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Wszystkiego najlepszego!

***********

Życzenia mój miły są takie
Byś pomysły miał super zawsze, a nie byle jakie
Żebyś uśmiechem zarażał wkoło
I przez życie szedł na wesoło

***********

Samych cudownych, wspaniałych i kolorowych dni. Samych radości, uśmiechu, miłości i kobiety na calutkie życie. Niech Ci się spełniają wszystkie Twoje marzenia!

***********

W dzień dzisiejszy chłopaku miły,
Niech Ci płyną życia chwile,
w radości, spełnieniu i z sukcesami, 
w pogoni za marzeniami. 
To życzenia z duszy, z serca, z całej siły.
Więcej czuję - życzę tyle.

***********

Trzymaj mnie za rękę i bądź bardzo blisko mój ukochany Mężczyzno!
W dniu Twojego święta pamiętam, całuję, a na wieczór specjalny prezent szykuję!

***********

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów i wiele radości, spełnienia marzeń i moc słodyczy, tego z okazji Dnia Mężczyzny życzy...

***********

Z okazji Dnia Mężczyzny, niech się Twe życie zmienia na lepsze! Życzę Ci wielu prawdziwych przyjaciół, mnóstwo miłości, życzliwości, sukcesów i spełnienia marzeń. 

Więcej o: