Kabaret Skeczów Męczących w TV żartuje z rządzących i TVP. Porównania do Neo-Nówki

W "Wieśku" Kabaret Skeczów Męczących szydzi m.in. z TVP Info, twierdząc, że jest to stacja telewizyjna, która uzdrawia. Polsat pokazał występ w ramach Festiwalu Zakończenie Lata 2022 w Kielcach.

Jednym z pierwszych żartów, który padł na scenie podczas występu Kabaretu Skeczów Męczących, był ten skierowany w stronę TVP Info. Lekarz grozi pacjentowi, że jeśli nie będzie go słuchał, nie pozwoli mu oglądać tego kanału, na co słyszy:

To pan doktor nie wie, że TVP Info uzdrawia? Ostatnio Stelmaszczyk jak tam leżał, bo miał śpiączkę, to jak mu włączyłem TVP Info, to wstał, żeby wyłączyć.

Kabaret Skeczów Męczących żartuje też z "Wiadomości" TVP

Padają też żarty na temat wojny, sankcji, puszczania bąków czy inflacji. Przy tym ostatnim temacie pacjent rozmawiający z niewidzialnym przyjacielem pyta go, jak ma na imię "ten taki mały, ten z banku takiego, ten taki, co stopy do góry podnosi", po czym pyta:

Jak to po co? Jak naród ma stopy do góry, to łatwiej się go d**ma.

Rozmawia o inflacji z "Adamem", potem dzwoni do "Donalda" i wspomina mu, że popularna ostatnio jest pewna gra z nim związana:

Podobno jak w 'Wiadomościach' padnie twoje nazwisko, to trzeba wypić lufę. Wygrywa ten, co dotrwa do prognozy pogody.

W trakcie rozmowy z "Andrzejem" dowcipkuje na temat jego znajomości angielskiego i podpisów, a podczas pogawędki z "Mateuszem" mówi: 

Masz włączony kierunkowskaz? Dlaczego? Bo się mijasz z prawdą.

Wideo ze skeczem "Wiesiek", zamieszczone na profilu Polsatu w serwisie You Tube, jest obecnie jednym z najpopularniejszych w Polsce. W momencie pisania tego tekstu zostało wyświetlone prawie 395 tys. razy, na Facebooku stacji natomiast ma ponad 111 tys. odtworzeń.

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wśród komentarzy pod materiałem można znaleźć m.in. porównania z "Wigilią" Neo-Nówki, skeczu, o którym kilka tygodni temu było głośno:

Widać, że następny kabaret idzie za ciosem Neo-Nówki, a Wy - Polsat, dalej udostępniacie takie perełki i tutaj dla Was gromkie brawa!!!
Najpierw neonówka, a teraz Wy. Super kabaret!
Jak zwykle w sedno. Brawo Panowie. Jak to powiedział jeden z chłopaków z Neo-Nówki 'W tym kraju trzeba mieć odwagę, żeby mówić prawdę'
Zobacz wideo Keanu Reeves - najmilszy człowiek na świecie?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: