Krótkie życzenia świąteczne. Gotowe wierszyki idealne do wysłania SMS-em i przez Messengera

Te krótkie życzenia świąteczne idealnie sprawdzą się, gdy chcemy wysłać wierszyk SMS-em lub za pośrednictwem Messengera. Zebraliśmy kilka najpiękniejszych bożonarodzeniowych wierszyków dla najbliższych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Składanie życzeń to ważny element świąt. Chyba każdy chce podarować piękne słowa swoim bliskim. Jakie wierszyki świąteczne są krótkie i miłe dla ucha? Poznaj najlepsze życzenia na Boże Narodzenie.

Zobacz wideo Świąteczne życzenia Gazeta.pl

Krótkie życzenia świąteczne dla rodziny. Eleganckie i zabawne wierszyki na Boże Narodzenie

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia. To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

******

Jezus malusieńki leży wśród stajenki, a my przed ekranem klękamy przed Panem. On-line się modlimy i z Wami łączymy. Dziś Duchem, nie ciałem, lecz Bogu na Chwałę.

******

Gdy rodzina wokół siądzie, już nieważne są pieniądze. Bo najlepszy prezent na świecie, to gdy bliscy są w komplecie.

******

Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!

******

Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt -serdecznie życzę wesołych świąt.

Krótkie życzenia świąteczne dla przyjaciół. Idealne na kartkę i wiadomość

Tysiąc choinek w lesie. Prezentów, ile Mikołaj uniesie. Bałwana ze śniegu, mniej życia w biegu oraz tyle radości ile karp ma ości.

******

Duży brzuszek, biała broda, tylko śniegu nie ma - szkoda. Patrzę i oczom nie wierzę, święty Mikołaj jedzie na rowerze. Wiezie wór, w którym są prezenty. Chce, by każdy w tym dniu był uśmiechnięty. Życzę Ci zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!

******

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było.

******

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów. Dużo bąbelków w szampanie, kogoś, kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

******

Kolorowych bombeczek, dużo aniołków i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i błogiego oddechu od codziennego pośpiechu.

Więcej o: