Życzenia noworoczne - ciekawe propozycje życzeń, które złożysz bliskim w Nowym Roku [krótkie, piękne i śmieszne życzenia]

Życzenia noworoczne składamy rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, przyjaciołom czy współpracownikom. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, należy przyjrzeć się bliżej ciekawym wierszykom, które warto wybrać, by przekazać je bliskim w czasie sylwestrowej nocy. Odkryj najpiękniejsze, śmieszne i krótkie życzenia noworoczne 2023.

Życzenia sylwestrowe i noworoczne: dla współpracowników 

Potrzebne Ci inspiracje na oficjalne życzenia noworoczne i sylwestrowe, które możesz złożyć swoim współpracownikom? Skorzystaj z gotowych przykładów, idealnych do przepisania. Wierszyki i krótkie teksty możesz wysłać poprzez wiadomość SMS lub złożyć je osobiście. W przypadku życzeń dla współpracowników znakomicie sprawdzą się teksty utrzymane w oficjalnym i poważnym tonie. Jeśli nie masz pomysłu, co możesz życzyć klientom czy współpracownikowi, zapoznaj się koniecznie z zamieszczonymi tu propozycjami, by nie szukać życzeń na ostatnią chwilę.

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2023 rok

***

Szczęśliwego Nowego Roku,
powodzenia w życiu osobistym i zawodowym
oraz samych sukcesów!

***

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim naszym pracownikom, klientom i partnerom zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów. Nowy Rok to bardzo często czas na zmiany, nowe pomysły i trudne decyzje. Życzymy Wam, by były to tylko zmiany na lepsze i by podjęte decyzje pomogły Wam cały czas iść do przodu. Niech wszystkie podejmowane działania zamieniają się w sukcesy. Niech Wasza wiara i optymizm pomogą Wam w realizacji wszystkich planów, a każde nowe wyzwanie niech przynosi Wam wiele satysfakcji. Wszystkiego dobrego!

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Piękne życzenia noworoczne i sylwestrowe: dla przyjaciół i rodziny

Szukasz inspiracji na ciekawe życzenia sylwestrowe i noworoczne? Obdaruj swoich krewnych i przyjaciół oryginalnymi życzeniami, które przekażesz w czasie sylwestrowej nocy. Dobrze się przygotuj, bo do rozpoczęcia świętowania zostało już niewiele czasu! Sięgnij po ciekawe życzenia, które z pewnością spodobają się każdemu, kto tylko je usłyszy. Wybrane tu przykłady możesz przepisać lub zainspirować się nimi podczas tworzenia własnych życzeń.  

Wiem...to jest dla Ciebie szok,
że znów mamy Nowy Rok !
Niech będzie radosny,
niech się zacznie mile
i niech Ci przyniesie
same szczęśliwe chwile.
Niech moje życzenia
spełnią się co do joty,
niech ominą Cię kłopoty.
Bóg da wszystko, co potrzeba
poprowadzi wprost do nieba.

***

Stary Rok mija,
lecz marzenia zostają,
niech one się wszystkie pospełniają
i z Nowym Rokiem niech los się odmieni,
a ogród życia wnet się zazieleni.

***

W Nowym Roku życzę Ci pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

Życzenia noworoczne: śmieszne

Chcesz złożyć niebanalne życzenia noworoczne? Śmieszne wierszyki okazują się doskonałym sposobem na przekazanie bliskim w ciekawy sposób mocy najlepszych życzeń. W słowach, kierowanych do przyjaciół i krewnych w czasie sylwestrowej nocy koncentrujemy się na tym, aby nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego, przyniósł nam miłość, szczęście i zdrowie. Jeżeli chcesz, by składane przez Ciebie życzenia brzmiały naprawdę wyjątkowo, koniecznie zdecyduj się na pełne humoru wierszyki.

Krótkie, zabawne życzenia możesz przekazać osobiście lub wysłać je znajomym jako wiadomość SMS. Zobacz, które śmieszne wierszyki noworoczne i sylwestrowe warto wybrać:

Niech już wystrzelą korki Szampana
A Ty baw się świetnie do białego rana
Wszystkiego najlepszego z okazji Sylwestra
życzy…

***

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
wszyscy – wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
życzę Ci dużo radości!

***

Życzę Ci zabawy do białego rana,
najlepszych piosenek, pysznego szampana!
Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc,
pamiętaj też o mnie przez następny rok.

***

Stary rok minął
w Nowy się zmienia
niech się Wam spełnią
wszystkie marzenia!!!

Zobacz też:Hity na sylwestra - najlepsze przeboje na domówkę

Więcej o: