Oryginalne życzenia na walentynki. Ruchome gify na walentynki idealne na SMS i Messengera

Walentynki to czas nie tylko wręczania drobnych upominków w dowód miłości, ale również składania życzeń płynących prosto z serca. Jeśli jednak chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę, zamiast wierszyków wyślijcie gify na walentynki. Zebraliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Chyba wszyscy wiedzą, kiedy są walentynki. To wyjątkowe święto obchodzone 14 lutego, podczas którego wszyscy zakochani mogą dać wyraz swojej miłości i obdarować drugą połówkę wyjątkowym upominkiem. Prezenty na walentynki są zwykle symboliczne. Najczęstszym pomysłem jest kartka walentynkowa, zwykle taka przypominająca serce, a w niej wzruszające życzenia walentynkowe. Jednak jeśli nie chcecie kolejny raz wręczać drugiej połówce tego typu podarków, to postawcie na coś znacznie bardziej oryginalnego. Przygotowaliśmy dla was ruchome gify na walentynki.

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Oryginalny pomysł na walentynki. Gify zamiast życzeń

Jeśli twoja druga połówka nie przepada za typowymi prezentami postaw na coś oryginalnego, co z pewnością utkwi jej w pamięci. Idealnym pomysłem na prezent z okazji święta zakochanych mogą być wyjątkowe gify. 

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Oryginalny gif walentynkowy. Wyjątkowe upominki na walentynki

Życzenia dla drugiej połówki dla niektórych mogą być wyzwaniem. Jednak nie ma się czym przejmować. Święto zakochanych to wyjątkowy moment w roku, a druga połówka z pewnością zrozumie brak poetyckich zdolności. Jednak można zaskoczyć partnera, przekazując swoje uczucia za pomocą ruchomego gifa. 

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Zaskocz swoją drugą połówkę w dniu zakochanych. Ruchome gify na walentynki 2023

Kartki na walentynki zdają się oklepanym pomysłem. Taka forma jest najczęściej stosowaną, gdy chcemy przekazać komuś swoje życzenia. Idąc z duchem czasu, warto postawić na nieco bardziej nowoczesną formę wyznania miłości. W tym celu wyślij bliskiej sobie osobie wyjątkowego gifa. Z pewnością ucieszy ją ten drobny gest.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Gify pochodzą z giphy.com.

Więcej o: