Oryginalne życzenia wielkanocne. Gify będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kartek

Znudziło ci się tradycyjne składanie życzeń świątecznych? A może chcesz postawić na oryginalność i zaskoczyć swoich najbliższych? Nic prostszego. Przygotowaliśmy dla was najciekawsze gify wielkanocne, które idealnie sprawdzą się na tę okazję. Zobaczcie nasze propozycje.

Nie da się ukryć, że święta wielkanocne nie cieszą się tak dużą popularnością, jak Boże Narodzenie. Jednak dla chrześcijan jest to jeden z najważniejszych okresów w roku, dlatego i z tej okazji warto złożyć najbliższym serdeczne życzenia. Wielu jednak nie lubi powielanych co roku wierszyków czy rymowanek. Jeśli stawiacie na oryginalność i chcecie zaskoczyć najbliższych ciekawym pomysłem, mamy dla was świetne rozwiązanie. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się ruchome obrazki. Możecie nimi urozmaicić życzenia lub nawet je zastąpić. Zebraliśmy dla was najciekawsze gify wielkanocne, którymi możecie wysłać za pomocą SMS-a, Messengera lub innego komunikatora internetowego. 

Zobacz wideo

Znudziły ci się tradycyjne życzenia? Wielkanocne gify to idealne rozwiązanie

Rodzajów wielkanocnych gifów jest mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jeśli tradycyjne życzenia to dla was przeżytek, lecz wciąż chcecie dać znać bliskim, że o nich pamiętacie, to idealnie sprawdzą się symboliczne obrazki z napisem. Zobaczcie nasze propozycje. 

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Nie masz czasu na wymyślanie życzeń? Skorzystaj z gotowych gifów wielkanocnych

W ferworze świątecznych obowiązków często zapominamy o życzeniach dla najbliższych. Również w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będą gify. Wybrany obrazek wystarczy skopiować i wkleić w wiadomości do bliskiej osoby. To naprawdę proste. Zaprezentowane przez nas gify pochodzą z giphy.com.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed

Zabawne gify wielkanocne. Ruchome obrazki idealne na święta

Święta wielkanocne to piękny czas. Jednak nie zawsze mamy możliwość, by zobaczyć się ze wszystkimi członkami rodziny. Możecie umilić Wielkanoc swoim bliskim wysyłając im zabawnego gifa. Ten rodzaj ruchomych obrazków z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie poczucie humoru. Oto kilka ciekawych propozycji.

embed

-

embed

-

embed

-

embed

-

embed
Więcej o: