Piękne życzenia z okazji Dnia Matki. Gotowe do wysłania krótkie życzenia na Dzień Matki 2023

Dzień Matki tradycyjnie obchodzony jest 26 maja. Wyjątkowe życzenia czy wierszyki wyrażą emocje, jakie w takim dniu chcemy przekazać, i wywołają uśmiech na twarzach naszych rodzicielek. Oto kilka propozycji na życzenia na Dzień Mamy, którymi możesz się zainspirować.

Życzenia z okazji Dnia Matki nie muszą być wyszukane, skomplikowane i długie. Ważne, by płynęły prosto z serca i wyrażały nasze uczucia. 26 maja warto wręczyć mamie nie tylko prezent, bukiet kwiatów czy zorganizować dla niej niezapomniany dzień, lecz także dołączyć wyjątkowe życzenia. Oto kilka propozycji, które idealnie nadadzą się na tę okazję.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzień Matki. Najukochańsza osoba na świecie oczami dziecka

Wyjątkowe i proste życzenia na Dzień Mamy. Płynące prosto z serca propozycje

W Dzień Matki warto zadbać nie tylko o upominek, lecz także o życzenia. Te wyrażające wdzięczność, miłość i płynące prosto z serca sprawdzą się najlepiej. 

Kochana Mamo, Twoja miłość i opieka są jak słońce, które nigdy nie gaśnie. W Dniu Matki życzę Ci ciepła i radości, które zawsze dajesz nam każdego dnia. Jesteś naszym największym skarbem.
***
Droga Mamo! Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień, za pokazywanie mi świata, za uczenie bycia odważnym, wolnym i otwartym na innych. Kocham Cię za wszystko i na zawsze!
***
Kochana Mamo! Niech ten wspaniały dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Ciebie świat, widmem szczęśliwych i długich lat! Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!

Krótkie życzenia na Dzień Mamy. Idealne na kartkę i SMS

Nie masz pomysłu, co napisać na kartce lub bileciku dołączanym do prezentu czy bukietu kwiatów? Sprawdź te krótkie życzenia na Dzień Mamy, które idealnie sprawdzą się też jako wiadomość SMS.

Z okazji Dnia Mamy życzymy Ci zdrowia, szczęścia i miłości, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Dziękujemy Ci za wszystko, jesteś niesamowita.
***
Przyjmij Kochana Mamo te oto z serca płynące życzenia: dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele, niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!
***
Dla najcudowniejszej Mamy na świecie z okazji Dnia Matki życzę Ci dnia pełnego radości, spokoju i wszystkiego, co najlepsze. Dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś obok.

Wierszyki na Dzień Mamy. Wesołe propozycje, które wywołają uśmiech na jej twarzy

Życzenia na Dzień Matki można też złożyć w nieco luźniejszej formie. Rymowanki, wesołe i krótkie wiadomości to propozycje nie tylko dla dzieci, lecz także dorosłych. Ciekawą odmianą może być wierszyk na Dzień Mamy. Z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy i poprawi jej humor na cały dzień.

Mamo! Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa.
Więc dostaniesz dziś buziaka od swojego dużego dzieciaka!
Najlepsze życzenia na Dzień Matki!
***
W kalendarzu Święto Matki,
z życzeniami śpieszą dziatki.
Ja Ci mamo dziś w podzięce
za Twe trudy daję serce
i przepraszam za me psoty,
za wybryki i kłopoty.
***
Tylko raz w roku jest Dzień Matki.
Choć matkom zawsze należą się kwiatki,
Czerwonej róży pączek – na dobrego dnia początek,
Puszyste georginie – na marzeń spełnienie,
Fiołki małe – na zdrowie doskonałe,
I malwy wybujałe – na szczęście trwałe!

Więcej o: