"Czterdziestolatek" w zupełnie innej odsłonie. Jak potoczą się losy Karwowskich?

Losy inżyniera Karwowskiego z zapartym tchem śledziła cała Polska. Po niemal 50 latach widzowie znów będą mogli obejrzeć "Czterdziestolatka", ale tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Warszawski Teatr Rampa przygotowuje bowiem spektakl opowiadający o perypetiach Karwowskich.

Świetna wiadomość dla fanów "Czterdziestolatka". Już wkrótce na deskach teatru Rampa w Warszawie zadebiutuje musical "40-latek", który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jerzego Gruzy i Krzysztofa Teodora Toeplitza.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"40-latek" na deskach teatru. Kogo zobaczmy w obsadzie?

Główną rolę powierzono dwóm aktorom: Marcinowi Januszkiewiczowi i Modestowi Rucińskiemu. Maliniaka zagra Krzysztof Godlewski, a żonę inżyniera - Anna Mierzwa. Poza tym w obsadzie spektaklu widzowie zobaczą także Joannę Drozdę, Natalię Kujawę, Konrada Marszałka i Arkadiusza Brykalskiego.

Terminy spektaklów - lepiej się pospieszyć

Premiera musicalu odbędzie się 15 września, bilety na nią zostały już wykupione. "40-latek" zostanie także odegrany 16, 17, 22, 23 i 24 września oraz 12, 13, 14 i 15 października. Bilety na spektakle nadal są dostępne, ale miejsc pozostało już niewiele, ponieważ nowa odsłona "Czterdziestolatka" cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

"Światowa prapremiera musicalu 'Czterdziestolatek' to okazja, by wrócić do czasów dzieciństwa, zabrać tam młode pokolenie i pokazać mu świat bez internetu. Świat, w którym życie rodzinne i sąsiedzkie było główną rozrywką, a ludzie spędzali ze sobą czas w realu. I nigdy się nie nudzili!" - możemy przeczytać w zapowiedzi warszawskiego Teatru Rampa na Targówku.

"Czterdziestolatek" zadebiutował na ekranie 16 maja 1975 roku. Łącznie powstało 21 odcinków, które kilka lat później doczekały się kontynuacji w serialu "Czterdziestolatek. 20 lat później".

Więcej o: