Sylwester w teatrze? Tej imprezy pozazdroszczą ci wszyscy znajomi - będzie szampańsko

Na Sylwestra nie musisz wyjeżdżać z kraju, żeby przeżyć coś wyjątkowego. Bo ile razy w życiu zdarzyło ci się spędzić ten jedyny wieczór w roku w... teatrze?

Teatr Polonia zaprasza wszystkich, którzy lubią teatr i chcą ostatniego dnia grudnia zobaczyć spektakl, który zapewni dobry humor na cały kolejny rok.

"Żołnierz polski" z Rafałem Rutkowskim to widowisko, które genialnie wprowadzi was w nowy, 2018 rok. Rafał Rutkowski uważany jest za najlepszego polskiego stand-upera. W sylwestrowy wieczór w Teatrze Polonia jego spektakl zostanie zagrany dwa razy – o godz. 17.00 i 21.00.

W teatrze widzowie zaproszeni będą nie tylko na spektakl, ale także na toast za pomyślność w 2018 roku.

Więcej informacji o spektaklu wraz z możliwością zakupu biletów znajdziecie TUTAJ > > >

A o czym jest "Żołnierz polski"?

To na serio gwarancja świetnej sylwestrowej zabawy. Rafał zabierze was w świat oddziałów paramilitarnych, pokaże, że wojsko może być sexy, wojna to też sztuka, a teatr może być ważnym sprzymierzeńcem armii. Na kursie poznacie sztukę maskowania i ściemniania, dowiecie się, jak wywołać salwę śmiechu, zranić wroga ciętą ripostą, zmasakrować, przeczołgać, zmiażdżyć, zaorać.

Polecamy - nie zawiedziecie się. No i macie właściwie 100 proc. gwarancji, że nikt z waszych znajomych w taki sam sposób nie spędzi Sylwestra. Teatr raczej nie jest pierwszym miejscem, które przychodzi do głowy, kiedy myśli się o miejscach na sylwestrową zabawę. Pora zweryfikować to podejście.

Więcej o: