Sylwester z Polsatem 2019/2020. Kto wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

31 grudnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się impreza sylwestrowa organizowana przez telewizję Polsat. Wiadomo już, jacy artyści będą witać Nowy Rok na Śląsku.

Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Podczas tej imprezy usłyszymy m.in. tych artystów, którzy zdobyli w tym roku szczyty polskich list przebojów. Mowa m.in. o Ronnim Ferrari i zespole Daj to głośniej. Na sylwestrowej scenie Polsatu zagrają także muzycy, których polska publiczność zna już od lat, tacy jak Maciej Maleńczuk, Feel, Cleo czy Michał Wiśniewski. Nie zabraknie także zagranicznych gwiazd. 2020 rok w Chorzowie przywitają m.in. DJ Bobo oraz Captain Jack. 

>>> Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Zobacz wideo

Sylwester z Polsatem 2019/2020. Kto zagra na Stadionie Śląskim?

Na Stadionie Śląskim w sylwestra wystąpią:

Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, DJ Bobo, Mr President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, La Bouche, Cleo, Ich Troje, Piersi, Feel, Enej, Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party, Defis, Miły Pan, Mikolas Josef

Osoby, które planują spędzić Sylwestra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, będą mogli tam wejść od godziny 18:30. Sylwestrowa Moc Przebojów będzie emitowana w telewizji Polsat od godziny 20 w dniu 31 grudnia. 

Więcej o: