Warszawa. Guns N' Roses na PGE Narodowym. Koncert legendarnego zespołu już w poniedziałek. Bilety wciąż dostępne

Legendarna grupa wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie już 20 czerwca. Podczas koncertu zagra również zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr. Warszawski ratusz informuje o zmianach w komunikacji miejskiej oraz możliwych utrudnieniach w ruchu w okolicy stadionu. Bilety wciąż są w sprzedaży.

Guns N' Roses zagrają ponownie w Polsce. Legendarna kapela powraca do Polski, by 20 czerwca zagrać na PGE Narodowym w Warszawie. Tego wieczoru na scenie pojawią się również: zdobywca nagrody Grammy, Gary Clark Jr. oraz Dirty Honey. Koncert rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 16.30, a zakończenie jest przewidywane na 22.30.

Guns N' Roses na PGE Narodowym. Koncert w poniedziałek

Od czasu wydania debiutanckiego albumu "Appetite for Destruction" w 1987 roku, Guns N 'Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album "Use Your Illusion 1 & 2", który znacząco podniósł popularność zespołu. "Welcome To The Jungle", "Sweet Child o' Mine", "Paradise City", "Nightrain", "You Could Be Mine", "Patience", "Civil War", "Rocket Queen" i "November Rain" - to klasyki muzyki, które stworzyła grupa. Po reaktywacji w 2016 roku Guns N ’Roses wyprzedali wszystkie areny na całym świecie. 

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

W skład zespołu Guns N 'Roses' wchodzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

Koncert Guns N'Roses. Bilety wciąż dostępne

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na koncert legendarnego zespołu. Jest możliwość wykupienia ich np. poprzez ebilety.pl.

Koncert Guns N' Roses na PGE Narodowym. Zmiany w komunikacji, możliwe utrudnienia w ruchu

Warszawski ratusz poinformował, że w związku z wydarzeniem wprowadzone zostanie ograniczenie wjazdu na Saską Kępę. Na koncert najwygodniej będzie dojechać i wrócić Warszawskim Transportem Publicznym.

Od godz. 16.00 do 20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory dla Saskiej Kępy, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych, będzie obszar Saskiej Kępy, ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i Bora-Komorowskiego.

Po zakończeniu koncertu w przypadku, gdy duża grupa uczestników będzie chciała przejść do centrum pieszo, policja może zdecydować o zamknięciu dla ruchu mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda de Gaulle'a.

Zobacz wideo Agora Muzyka Showcase. Artyści ujawnili swoje plany muzyczne na nadchodzące miesiące.

Od  godz. 16.00, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicami Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, autobusy linii 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do przystanku Dw. Wschodni. Ulicą Targową będzie kursowała także linia 135, a autobusy linii 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką. Natomiast autobusy linii E-1 zostaną skierowane na trasę przebiegającą ulicami: most Świętokrzyski - Zajęcza - Topiel - Tamka - most Świętokrzyski.

Po koncercie w przypadku wyłączenia z ruchu mostu Poniatowskiego, na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje i autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego. Składy linii: 7, 22 i 25 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski, a linii 9 i 24 po stronie śródmiejskiej skończą trasy na pętli pl. Starynkiewicza, natomiast po stronie praskiej na Ratuszowa-Zoo.  Autobusy linii 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim, natomiast linii 146 i 147 będą kursowały al. Zieleniecką.

Dodatkowo uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa Z-9 na trasie: pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie - Nowy Świat - Al. Ujazdowskie - Trasa Łazienkowska - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - al. J. Waszyngtona - Wiatraczna.

Po zakończeniu koncertu na trasy wyjadą dodatkowe autobusy linii 509. Z ronda Waszyngtona będzie można nimi pojechać w kierunku Nowodworów i Gocławia. Więcej będzie również tramwajów. Z pętli al. Zieleniecka składy linii 3 odjadą do Annopola, a linii 26 w kierunku pętli Piaski. Na zmienionej trasie Gocławek – Ratuszowa-Zoo pasażerów przewiozą tramwaje linii 9.

Więcej o: