System Of A Down - kolejna gwiazda w Atlas Arenie

Kalifornijski zespół wystąpi w Łodzi 13 sierpnia. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek (18 stycznia)

Krzysztof Maciaszczyk, prezes Atlas Areny, zapowiadał w "Gazecie" kilka dni temu: - Na sierpień szykuje się występ megagwiazdy, która wypełni Arenę po brzegi.

Karty właśnie zostały odkryte. Live Nation, światowy gigant w organizacji koncertów, zapowiedział, że tą megagwiazdą będzie System Of A Down, jeden z najważniejszych w pierwszej dekadzie XXI w. reprezentantów ciężkiego rocka.

 

Zespół założyli w 1994 r. Kalifornijczycy ormiańskiego pochodzenia. Światową sławę przyniósł im drugi album "Toxicity" (2001) z singlami "Chop Suey!", "Aerials" i piosenką tytułową, który tylko w Stanach sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy.

Po nagraniu trzech kolejnych płyt SOAD zawiesił działalność w 2006 r. Przerwa trwała pięć lat. Od 2011 r. Serj Tankian (śpiew), Daron Malakian (gitara), Shavo Odadjian (bas) i John Dolmayan (perkusja) koncertują ponownie.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 stycznia o godz. 10 na stronie Live Nation i w punktach sprzedaży. Ceny: 165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne, 198 zł - trybuny, 209 zł - golden circle, 275 zł - golden circle early entrance.

 
Z którego koncertu w Atlas Arenie cieszysz się najbardziej?
Więcej o: