Zagrają "Fire"? Kasabian też na Orange Warsaw Festival

Zespół wystąpi trzeciego dnia imprezy - w niedzielę 15 czerwca na Stadionie Narodowym. 

Kasabian to jeden z najbardziej znanych brytyjskich zespołów rockowych - zdecydowanie czołówka najlepszych obecnie zespołów koncertowych i headliner wielu słynnych festiwali na całym świecie.

Wielokrotnie otrzymywali prestiżowe nagrody, w tym Brit Award w 2010 roku. Zdeklarowani fani piłki nożnej.

W ciągu 10 lat aktywności na scenie grupa wydała cztery albumy studyjne. Ich ostatni album, "Velociraptor!" z 2011 roku, zebrał pochlebne opinie zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Mimo wyraźnej zmiany stylu i odejścia od psychodelicznego brzmienia został także uznany za najbardziej dojrzały spośród całego ich dorobku artystycznego.

Do Polski przywiozą materiał z nowego albumu, którego premiera zapowiadana jest na czerwiec 2014 roku.

 

Orange Warsaw Festival - nie przegap

Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach. Dotychczas ogłoszeni artyści Orange Warsaw Festival to Kings of Leon (13 czerwca), Queens of the Stone Age (13 czerwca), Florence and the Machine (14 czerwca) i David Guetta (15 czerwca).

Jutro o godz. 10 na stronach www.orangewarsawfestival.pl i www.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim ruszy sprzedaż biletów na festiwal.

Więcej o: