Męskie Granie 2015. Uwaga, startujemy! Na pierwszy ogień idą "Armaty". Oglądaj NA ŻYWO koncert zespołu Męskie Granie Orkiestra

Pierwszy raz w takim składzie wystąpią: Smolik, Michał "Fox" Król, Kuba Galiński, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Tomek Organek, Fisz i Mela Koteluk. Dziś - równo o godz. 21.30 startuje transmisja koncertu Męskie Granie Orkiestra, podczas którego zaprezentowany zostanie singiel "Armaty".

Skoro Męskie Granie, to znów seria ciekawych wydarzeń muzycznych - rzecz jasna w całości przygotowywanych przez polskich artystów. Tradycyjnie ze sceny wybrzmi to, co na rodzimej scenie ciekawe, odważne, pozbawione ograniczeń, ale też zbędnych etykietek. Podczas poprzednich edycji artyści zapowiadali: wrócimy do swoich muzycznych korzeni i zinterpretujemy je na nowo. Co w tym roku?

Pierwsza próbka możliwości Męskie Granie Orkiestry już dziś. Wieczorem formacja po raz pierwszy na żywo wykona utwór "Armaty". Premiera, podobnie jak rok temu, odbędzie się w Plażowej w Warszawie. Singla będzie można posłuchać za pośrednictwem transmisji na żywo na stronie www.meskiegranie.pl i w naszym serwisie.

TRANSMISJĘ Z KONCERTU ZOBACZYSZ TUTAJ [START O GODZ. 21.30]

Pierwszy raz oficjalnie na scenie i pierwszy raz w takim składzie wystąpią: Smolik, Michał "Fox" Król, Kuba Galiński, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Tomek Organek, Fisz i Mela Koteluk. To oni wspólnie wykonają singiel""Armaty" promujący tegoroczną trasę koncertową Męskie Granie. No właśnie, trasę - warto sprawdzić już teraz, czego się spodziewać, jeśli macie zamiar posłuchać ich na żywo.

Na rozgrzewkę - przypominamy, jak to wyglądało i brzmiało rok temu:

 

- Uważam za cenne, że udało się znaleźć wspólny mianownik i razem stworzyć bezkompromisowy zespół. Każdy z członków zespołu Męskie Granie Orkiestra zostawił w nim trochę swojej energii, co było słychać i widać na scenie - mówił wtedy Andrzej Smolik. A teraz? - To, co najważniejsze w Męskim Graniu to przede wszystkim fakt, że jest to całkowicie polski festiwal, dziejący się w czasach, kiedy polska muzyka bardzo mocno została zdominowana przez to, co importujemy zza granicy. Poza tym cenię większość artystów, którzy tutaj występują, a ten festiwal naprawdę integruje środowisko, co wbrew pozorom nie jest tak oczywiste w codziennym trybie studyjno-koncertowym. I takie połączenia można zobaczyć tylko raz, tutaj, na Męskim Graniu - opowiadał w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

WARTO WIEDZIEĆ:

Kiedy? Już w najbliższy wtorek - 2 czerwca - Męskie Granie Orkiestra premierowo wykona na żywo singiel "Armaty", które promuje najnowszą, szóstą, edycję trasy.

Gdzie? Premiera odbędzie się w klubie "Plażowa" w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona, ale spokojnie - transmisja koncertu online dostępna będzie w naszym serwisie i na stronie www.meskiegranie.pl .

Jak? Na naszym profilu na Facebooku rozdawaliśmy wejściówki na koncert. Przegapiłeś? To masz okazję posłuchać koncertu na żywo w sieci. Bierzcie znajomych i szykujcie się - wieczorem premiera koncertowego wydania singla""Armaty" zespołu Męskie Granie Orkiestra.

PLAN KONCERTU:

20:00 - DJ

 

21:00 - oficjalny start imprezy

 

21:30 - start koncertu MGO

Byliśmy na planie teledysku do "Armaty". Smolik zapowiada: "Będzie dobrze" >>

TRASA KONCERTOWA:

Kraków, 27 czerwca Wrocław, 11 lipca

 

Chorzów, 25 lipca

 

Poznań, 1 sierpnia

 

Warszawa, 15 sierpnia

 

Żywiec, 29 sierpnia

Formacji Męskie Granie Orkiestra towarzyszyć będzie sześcioosobowa sekcja dęta oraz goście specjalni.

Więcej informacji na temat Męskiego Grania 2015 znajdziecie na www.meskiegranie.pl .

Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec

Więcej o: