Ułóż zwrotkę, a artyści Męskiego Grania zaśpiewają właśnie twój tekst! My już podjęliśmy próbę

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. Poznaj naszą pierwszą propozycję.

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Orkiestra Męskie Granie? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na stronę www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R, Ten Typ Mes, Fisz.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem i w pierwszym tygodniu prezentujemy zwrotkę związaną z finałami Ligi Światowej w siatkówce i... dzisiejszym świętem .

Piłka jest jedna lecz bramek brak

 

Polska zwycięży to już jest fakt

 

Zadzwoń do mamy i jej to powiedz

 

Lecz nie dzwoń w środę, bo to bez komórki dzień

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Więcej o: