Ułożyliście już zwrotkę, którą zaśpiewają artyści Męskiego Grania? My w tym tygodniu mamy dla Was aż dwie

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. W tym tygodniu mamy dla Was aż dwie redakcyjne inspiracje.

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Orkiestra Męskie Granie? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na stronę www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R., Ten Typ Mes, Fisz.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem i dzisiaj prezentujemy zwrotkę związaną z Dniem Nelsona Mandeli, obchodzonym 18 lipca.

W zeszłą sobotę był jego dzień

 

Weź z niego przykład i świat zmień

 

To o Mandeli dziś rymy kleję

 

na lepsze świata zmienił dzieje.

Jeśli chcecie przeczytać naszą drugą propozycję, zajrzyjcie na nasz fanpage . Tam znajdziecie tekst o... obwodnicy Raszyna .

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Więcej o: