Męskie Granie w Chorzowie - tym razem Orkiestra zagra z Tomkiem Lipińskim i Mioushem

25 lipca w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejny koncert w ramach trasy Męskie Granie 2015. W sercu górnośląskiej aglomeracji zagrają: The Dumplings, SMOLIK/KEV FOX, Natalia Przybysz, O.S.T.R., HEY, Artur Rojek oraz Męskie Granie Orkiestra z gościnnym udziałem Tomka Lipińskiego i Miuosha.

Po Krakowie i Wrocławiu, przyszedł czas na Chorzów. Na scenie Męskiego Grania spotykają się artyści, którzy poruszają się w skrajnie różnych muzycznych obszarach, różnią ich też często dekady twórczości. Te niecodzienne kolaboracje rodzą niezwykłe muzyczne interpretacje i odkrywają przed fanami całkiem nowe oblicza artystów.

O.S.T.R. razy dwa

Podczas sześciogodzinnego koncertu usłyszymy całą gamę odmiennych gatunków muzycznych i artystycznych wrażliwości. Od elektro-dźwięków podpartych lirycznym wokalem w wykonaniu The DUMPLINGS, poprzez rockowe brzmienia HEY z charakterystycznym głosem Katarzyny Nosowskiej, aż po niecodzienne spotkanie na jednej scenie największych muzycznych indywidualności podczas koncertu Męskie Granie Orkiestra.

W Chorzowie usłyszymy twórczy duet SMOLIKA i KEV FOXA, których pięć lat temu połączyła niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Z pewnością zabiorą słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż. W całkiem inne muzyczne obszary przeniesie fanów Natalia Przybysz. Na jej ostatnim albumie "Prąd" dominują partie elektrycznej gitary, które nadają albumowi rockowy charakter. THE DUMPLINGS na Górnym Śląsku przedstawiać nie trzeba. Duet Justyny Święs i Kuby Karaśto pochodzi z Zabrza. Błyskotliwy debiut w 2013 r. sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce.

Górnośląski koncert Męskiego Grania nie byłby kompletny bez Artura Rojka - kompozytora, autora tekstów, wokalisty z Mysłowic. Dzięki niemu muzyczne oblicze Górnego Śląska znają fani nie tylko z całej Polski, ale i ze świata. Na koncercie wystąpi również ikona polskiego rocka - zespół HEY. Niespodzianką będzie niewątpliwie występ Katarzyny Nosowskiej z Natalią Przybysz. Nie zabraknie też hiphopowej energii O.S.T.R. W Parku Śląskim w Chorzowie O.S.T.R. zagra na scenie Męskiego Grania dwukrotnie: podczas indywidualnego koncertu oraz wspólnie z Męskie Granie Orkiestra.

Na zakończenie fanów Męskiego Grania czeka prawdziwa petarda. Do Męskie Granie Orkiestra w składzie: SMOLIK, Fisz, Mela Koteluk, ORGANEK, Michał FOX Król, Krzysztof ZALEF Zalewski, Kuba Galiński dołączą Tomek Lipiński i Miuosh. Legenda polskiego rocka oraz młody raper i producent muzyczny z Katowic - to będzie prawdziwe międzypokoleniowe spotkanie i twórcze zderzenie różnych muzycznych gatunków. Wystrzał "Armat" Męskie Granie Orkiestra słychać będzie na całym Górnym Śląsku.

W czasie sobotniego koncertu nie zabraknie też innych niespodzianek. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2015 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.MeskieGranie.pl. Bilety do nabycia na www.MeskieGranie.pl i www.ebilet.pl.

Tego lata Męskie Granie zagra jeszcze następujących miastach:

 

Chorzów, Rosarium/Park Śląski - 25 lipca

 

Poznań, Malta/Polana Harcerza - 1 sierpnia

 

Warszawa, Fort Bema - 15 sierpnia

 

Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem - 29 sierpnia

Stwórz własną zwrotkę singla "Armaty", którą zaśpiewają artyści Męskiego Grania >>

Więcej informacji na temat trasy Męskie Granie 2015 w naszym serwisie specjalnym .

Więcej o: