Dziś redakcyjna zwrotka o pewnej planecie... Ułóż własną, a zaśpiewają ją artyści Męskiego Grania

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. W tym tygodniu mamy dla Was aż dwie redakcyjne inspiracje.

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Orkiestra Męskie Granie? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na stronę www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R., Ten Typ Mes, Fisz.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość (więcej tutaj >>).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem i dzisiaj prezentujemy zwrotkę związaną z odkrytą kilka dni temu przez NASA planetą Kepler-452b , która jest starsza od Ziemi, o ponad połowę większa i znajduje się w tzw. ekosferze - czyli jest w takiej odległości od swojej gwiazdy, że może tam występować woda w stanie ciekłym.

Ziemia ma ziomka, planetę nową

 

Daleko, więc kto odwiedzi kogo?

 

Pewnie nikt z Was, odradzam szczerze

 

Imprezy tam odbywają się w kiepskiej atmosferze

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Więcej o: