"Anita młotem tak rzuciła, że po raz drugi rekord pobiła". Mamy kolejne zwrotki z Męskiego Grania - tym razem gramy na sportowo!

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. My w tym tygodniu postanowiliśmy zagrać na sportowo, bo okazja, owszem, była. I to jaka!

Męskie Granie w Warszawie! Wybierasz się na koncert? TUTAJ rozdajemy bilety >>

Lata treningów, bólu, wyrzeczeń

 

By po raz drugi być najlepszą na świecie

 

Anito nasza, szacunek wielki

 

Niech zawsze młot Twój będzie lekki

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Męskie Granie Orkiestra? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na stronę www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R.-a, Tego Typa Mesa, Fisza.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem i dzisiaj prezentujemy zwrotkę związaną z rekordem świata naszej wybitnej lekkoatletki - Anity Włodarczyk.

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Wzięła młot w rękę i zakręciła

 

Rzutem tym na kolana powaliła

 

Znów jest najlepsza, ma rekord świata

 

Anita miota młotem jak kulami armata

Anita nasza, z Rawicza dziewczę

 

Bije rekordy, gdy tylko zechce

 

Wzięła młot w rękę, no i rzuciła

 

Znów innych atletów zawstydziła

Fajna dziewczyna, skromna i miła

 

I kryje się w niej wielka siła

 

Anita młotem tak rzuciła

 

Że po raz drugi rekord świata pobiła

Więcej na temat Męskiego Grania znajdziecie w naszym serwisie specjalnym >>

Więcej o: