Uff, jak gorąco. Nie tylko dlatego, że Męskie Granie zawita do Warszawy. Tym razem redakcyjna zwrotka o upale

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. My w tym tygodniu postanowiliśmy napisać o upale.
Zobacz wideo

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Męskie Granie Orkiestra? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R.-a, Tego Typa Mesa, Fisza.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem - dziś mamy dla Was dwie zwrotki o upale...

W tej korporacji, wysoko gdzieś Na urlop poszły chmury, a Słońce nie To pracoholik, bo robi od świtu Najgorętszy dzień - gratulujemy wyniku!

Otrzyj mi czoło i podaj wodę Ja już dłużej tak nie mogę Słońce nas smaży, żar leje się Schowajmy się razem w cień

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Więcej na temat Męskiego Grania znajdziecie w naszym serwisie specjalnym >>

Więcej o: