Męskie Granie. Możesz stworzyć własną zwrotkę na każdy temat. Oto nasza - tym razem filmowa

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. My w tym tygodniu postanowiliśmy napisać o nowej roli Borysa Szyca.
Zobacz wideo

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Męskie Granie Orkiestra? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R.-a, Tego Typa Mesa, Fisza.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem - dziś mamy dla Was zwrotkę nawiązującą do informacji o nowej roli (i sporej metamorfozie) Borysa Szyca. Aktor zagra Tadeusza Kantora .

Czy już po Kacu otrząsnął się widz? Czy pomysł dobry, by Kantora zagrał Szyc? Nie wiem jak będzie, ludzie to sprawdzą Borys masz szansę z Kaca się ogarnąć!

W każdą środę szukajcie w naszym serwisie nowej redakcyjnej zwrotki, a w każdy poniedziałek u nas redakcyjny TOP - co tydzień spośród stworzonych przez Was na www.zwrotka.meskiegranie.pl wybierzemy te zwrotki, które nam podobają się najbardziej.

Więcej na temat Męskiego Grania znajdziecie w naszym serwisie specjalnym >>

Więcej o: