Męskie Granie. Możesz stworzyć własną zwrotkę na każdy temat. Oto nasza - tym razem sportowa

Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową Męskie Granie 2015. Na chętnych czekają nagrody. O czym może opowiadać tekst? O wszystkim, co przyjdzie ci do głowy. My w tym tygodniu postanowiliśmy napisać o sukcesach polskich siatkarzy.
Zobacz wideo

Chcesz usłyszeć, jak ułożoną przez Ciebie zwrotkę śpiewa Męskie Granie Orkiestra? Twój tekst może też znaleźć się na stronach Gazeta.pl. Wchodząc na www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R.-a, Tego Typa Mesa, Fisza.

Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify. Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość ( więcej tutaj >> ).

My przyłączamy się do zabawy poza konkursem - dziś mamy dla Was zwrotkę nawiązującą do historycznego sukcesu polskich siatkarzy i nieporozumienia , które było udziałem naszego mistrza świata Pawła Fajdka.

Polscy kadeci złoto zdobyli Kiedy to Argentynę w siatkę rozgromili Mam tylko prośbę, miejcie gotówkę By medalem nie płacić za taksówkę

Więcej na temat Męskiego Grania znajdziecie w naszym serwisie specjalnym >>

Więcej o: