Pezet wraca po prawie trzyletniej przerwie. "Nigdy nie mogłem ci, k***a, wystarczyć"

W sieci pojawił się teledysk do nowego utworu Pezeta & Czarnego HIFI. Kawałek "Co jest ze mną nie tak" promuje debiutancki film Łukasza Grzegorzka "Kamper", który wiosną trafi do polskich kin. "Co jest ze mną nie tak" jest pierwszym utworem Pezeta od wydanego blisko trzy lata temu singla "Ostatni track".

Autorem kawałka jest Pezet, czyli Jan Paweł Kapliński, jeden z najważniejszych raperów na polskiej scenie, a za aranżację muzyczną utworu odpowiada autor muzyki do filmu "Kamper" – Czarny HIFI. Pezet i Czarny HIFI mają na koncie hit "Niedopowiedzenia" z 2012 roku.

- Jakiś czas temu odezwał się do mnie Łukasz Grzegorzek, reżyser filmu "Kamper", który zrobił na mnie ogromne wrażenie. [...] bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy. Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce. Treść utworu jest bardzo inspirowana treścią filmu, ale również wieloma moimi doświadczeniami na płaszczyźnie damsko-męskiej - mówi o utworze Pezet.

Artysta podkreślił, że piosenka "Co jest ze mną nie tak" nie zwiastuje nowego albumu. Zapytany, kiedy planuje wrócić do studia i koncertowania, odpowiedział: - raczej nie prędko. [...] Nie jestem jeszcze w takiej formie. Zobaczymy co czas pokaże.

"Kamper" to nowoczesny, szczery i pełen błyskotliwego humoru film o dzisiejszych trzydziestolatkach. Debiut Łukasza Grzegorzka z Martą Nieradkiewicz, Piotrem Żurawskim i Jackiem Braciakiem w rolach głównych trafi do kin wiosną tego roku.

Więcej o: