Netflix pokazał plakat "Stranger Things". Znamy datę premiery drugiego sezonu

Netflix prócz plakatu, ujawnił też kilka szczegółów na temat fabuły. Wiemy już, kiedy na ekrany powrócą przygody nastolatków.

Netflix potwierdził przygotowanie drugiego sezonu "Stranger Things" w sierpniu ubiegłego roku, jednak długo nie zdradzał żadnych szczegółów. Teraz amerykańska stacja ujawniła nie tylko klimatyczny plakat z datą premiery, czyli 27 października, ale udostępniła kolejny zwiastun drugiego sezonu.

"Stranger Things" hitem Netflixa

"Stranger Things" w reżyserii braci Duffer stało się absolutnym hitem Netflixa. Pierwszy sezon, składający się z ośmiu odcinków, był jedną z tych produkcji, które wypromowały stację (wielu użytkowników platformy właśnie dzięki “Stranger Things” wykupiło abonament Netflixa). Serial pochwalił sam Stephen King, a wielu jego fanów określiło produkcję jako „najlepszą ekranizację książki Mistrza Grozy, której on sam nigdy nie napisał”.

"Stranger Things" - znamy fabułę drugiego sezonu

“The world is turning upside down” (świat wywraca się do góry nogami) - to hasło zapowiadające drugi sezon serialu, który ma być kontynuacją historii z pierwszej części. Fani przygód Eleven, Mike'a, Dustina, Lucasa i Willa mogą liczyć na atmosferę grozy i działania nadprzyrodzonych mocy:

- Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota - czytamy w informacji prasowej.

Co ciekawe, w serialu pojawi się wątek trójkąta miłosnego, w którym znajdą się Joyce (Winona Ryder), szeryf Hopper (David Harbour) oraz nowy bohater, grany przez Seana Astina.

"Stranger Things" - drugi spot

Netflix postanowił wyemitować pierwszy spot promujący najnowszy sezon “Stranger Things” w najlepszym (i najdroższym) czasie antenowym USA, czyli Super Bowl 2017. Wczoraj stacja udostępniła kolejny zwiastun:

 
 

"Stranger Things" - co wiemy o drugim sezonie?

Najnowsza część będzie liczyć 9 odcinków, które zostaną udostępnione jednego dnia (czy Wy też chcecie obejrzeć wszystkie naraz?). Zdjęcia do serialu trwały siedem miesięcy, a data premiery zapowiedziana na Halloween 2017 zmieniła się na 27. października.

W "Stranger Things 2" zagrają uwielbiani przez widzów aktorzy: Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard i Caleb Mclaughlin. Pojawi się też dwójka nowych nastolatków, w których wcielą się Sadie Sink i Dacre Montgomery.

Wiemy też, że druga część "Stranger Things" będzie nawiązywać do przygód Indiany Jonesa i filmu „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”. Czekacie na premierę?

 

"Volta" Machulskiego, "Dunkierka" Nolana i nowy "Spider-Man" Wattsa. Oto premiery kinowe w lipcu

Więcej o: