"Pitbull. Ostatni pies": wiemy, kogo zagra Doda. "Będę jednocześnie brutalna i seksowna"

Reżyser Władysław Pasikowski zdradził, kim w nowym "Pitbullu" będzie Dorota Rabczewska. Wyznał też, co myśli o poprzednich filmach Patryka Vegi.

Pracę nad nowym "Pitbullem" trwają, a producenci zdradzają coraz więcej szczegółów dotyczących scenariusza. Wiemy, że reżyserem najnowszej części nie będzie Patryk Vega, a Władysław Pasikowski ("Psy", "Pokłosie", "Kroll"). Znamy także większość członków obsady. Przypominamy: Nowy "Pitbull": Dorociński zdradził, kto znajdzie się w obsadzie! >> 

Gwiazdą, która wzbudza największą sensację, jest Dorota Rabczewska. Piosenkarka już wcześniej zapowiadała, że pojawi się w produkcji (Przypominamy: Pitbull bez Vegi, ale z Dodą. "Próbowano mi narzucić pomysł obsadowy..."), jednak nie zdradziła, kim będzie grana przez nią postać.

'Pitbull. Ostatni pies''Pitbull. Ostatni pies' Fot. Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Rąbka tajemnicy uchylił sam Władysław Pasikowski. W rozmowie z magazynem "Party" reżyser zdradził, że Doda zagra żonę brutalnego gangstera, który zostanie zabity na jej oczach, a ona przejmie jego biznes. Pasikowski dodaje, że "sceny rozpaczy po śmierci ukochanego były dla niej równie ciężkie, co poruszające". 

 

Podobno w filmie mają pojawić się namiętne sceny z udziałem Dody i... Marcina Dorocińskiego.

'Pitbull. Ostatni pies''Pitbull. Ostatni pies' Fot. Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright Ent One Investments

Doda o swojej roli opowiadała już w rozmowie z Gazeta.pl. Kiedy ustalała szczegóły współpracy, nie było jeszcze wiadomo, że reżyserią nie zajmie się Patryk Vega.

- Zamykam sagę Patryka, na wiosnę wchodzę na plan i zagram w trzeciej części. Rola została napisana chyba pode mnie. Gdy spotkałam się z Patrykiem, powiedział, że szukał aktorki, która byłaby jednocześnie brutalna i seksowna. Męska i zarazem sensualna - mówiła piosenkarka.

 

Zmiana reżysera była zaskoczeniem nie tylko dla Dody. Po odejściu Vegi z produkcji wycofało się wielu aktorów. O swojej rezygnacji poinformował m.in. Piotr Stramowski:

Władysław Pasikowski nazywa Vegę swoim "znakomitym poprzednikiem". I podkreśla, że nie zamierza go "kopiować":

- Próbuję nakręcić sensacyjny film tak, jak potrafię najlepiej zrobić to ja. Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu "Pitbull. Ostatni pies". Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. Będzie więc dużo starego, ale też więcej nowości - przyznał.

"Pitbull. Ostatni pies" - kogo zobaczymy w obsadzie?

W rolach głównych zobaczymy "starą gwardię" bohaterów, czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla, oraz Rafała Mohra, czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. 

Wraz z Dodą, obsadę najnowszego "Pitbulla" dopełnią: Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

 

Efekty pracy reżysera i jego zespołu zobaczymy już w marcu 2018 roku.

Więcej o: