Michał Wiśniewski, Weekend i Boys zagrają na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie

Telewizja Polsat ogłosiła, kto wystąpi na sylwestrowym koncercie w Katowicach. Nie zabrakło artystów z zagranicy.

Kilka dni temu podczas uroczystej konferencji prezes TVP Jacek Kurski ogłosił gwiazdy tegorocznego Sylwestra z Dwójką (Przypominamy: Zenon Martyniuk, Bayer Full i "niespodzianki z zagranicy" - TVP ogłasza gwiazdy #Sylwestra Marzeń >> ). Teraz na szampańską zabawę zaprasza nas Telewizja Polsat.

Tematem tegorocznego koncertu na Placu Honorowym w Katowicach będą wróżby i horoskopy. Prowadzący Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk zdradzą widzom przepowiednie, które - specjalnie na tę okazję - opracują profesjonalni astrologowie. Jedną z atrakcji ma być konkurs, w którym co godzinę będzie można wygrać samochód.

Podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" wystąpią takie gwiazdy, jak Michał Wiśniewski, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Mesajah, Enej, Golec uOrkiestra, Piersi i Feel.

Bracia GolcowieBracia Golcowie Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

- Już po raz trzeci będziemy gospodarzem "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Cieszę się, że mieszkańcy Katowic i całej metropolii mogą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na imponującej scenie wystąpią wspaniali artyści, którzy na pewno rozgrzeją Katowice, Miasto Muzyki - zachęca Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Podobnie jak TVP, telewizja Polsat zadbała, by na ich imprezie nie zabrakło najsłynniejszych zespołów disco-polo. Na katowickiej scenie wystąpią: Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy i Piękni i młodzi.

 

Przypominamy: Dlaczego Polacy kochają disco polo? Pytamy i... słuchamy, jak śpiewają >>

O gorącą atmosferę zadbają także gwiazdy z zagranicy, m.in. Álvaro Soler ("Sofia"), holenderski zespół Vengaboys i Danzel ("Pump It Up").

- A ja życzę wszystkim Widzom, którzy wzniosą z nami toast sylwestrowy: I spełnienia i radości, zdrowia, szczęścia i miłości, entuzjazmu i energii. Super formy u piłkarzy, przecież medal nam się marzy. Na Polsacie samych hitów w rytmie sylwestrowych bitów - rymuje Nina Terentiew, dyrektor programowy Telewizji Polsat.

Koncert "Sylwestrowa Moc Przebojów" rozpocznie się o 20:00.

Przypominamy: 'Żono moja', 'Mury' i... te piosenki śpiewają wszyscy Polacy. Mało kto wie, że nie są polskie >>

Więcej o: