Michał Wiśniewski, Weekend i Boys zagrają na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie

Telewizja Polsat ogłosiła, kto wystąpi na sylwestrowym koncercie w Katowicach. Nie zabrakło artystów z zagranicy.

Kilka dni temu podczas uroczystej konferencji prezes TVP Jacek Kurski ogłosił gwiazdy tegorocznego Sylwestra z Dwójką (Przypominamy: Zenon Martyniuk, Bayer Full i "niespodzianki z zagranicy" - TVP ogłasza gwiazdy #Sylwestra Marzeń >> ). Teraz na szampańską zabawę zaprasza nas Telewizja Polsat.

Tematem tegorocznego koncertu na Placu Honorowym w Katowicach będą wróżby i horoskopy. Prowadzący Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk zdradzą widzom przepowiednie, które - specjalnie na tę okazję - opracują profesjonalni astrologowie. Jedną z atrakcji ma być konkurs, w którym co godzinę będzie można wygrać samochód.

Podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" wystąpią takie gwiazdy, jak Michał Wiśniewski, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Mesajah, Enej, Golec uOrkiestra, Piersi i Feel.

Bracia GolcowieBracia Golcowie Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

- Już po raz trzeci będziemy gospodarzem "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Cieszę się, że mieszkańcy Katowic i całej metropolii mogą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na imponującej scenie wystąpią wspaniali artyści, którzy na pewno rozgrzeją Katowice, Miasto Muzyki - zachęca Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Podobnie jak TVP, telewizja Polsat zadbała, by na ich imprezie nie zabrakło najsłynniejszych zespołów disco-polo. Na katowickiej scenie wystąpią: Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy i Piękni i młodzi.

 

Przypominamy: Dlaczego Polacy kochają disco polo? Pytamy i... słuchamy, jak śpiewają >>

O gorącą atmosferę zadbają także gwiazdy z zagranicy, m.in. Álvaro Soler ("Sofia"), holenderski zespół Vengaboys i Danzel ("Pump It Up").

- A ja życzę wszystkim Widzom, którzy wzniosą z nami toast sylwestrowy: I spełnienia i radości, zdrowia, szczęścia i miłości, entuzjazmu i energii. Super formy u piłkarzy, przecież medal nam się marzy. Na Polsacie samych hitów w rytmie sylwestrowych bitów - rymuje Nina Terentiew, dyrektor programowy Telewizji Polsat.

Koncert "Sylwestrowa Moc Przebojów" rozpocznie się o 20:00.

Przypominamy: 'Żono moja', 'Mury' i... te piosenki śpiewają wszyscy Polacy. Mało kto wie, że nie są polskie >>

Więcej o:
Komentarze (19)
Michał Wiśniewski, Weekend i Boys zagrają na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 9 razy 9

  ale szajs -czyli gó... i to zarówno polsat jaki ci artysci.

 • salisbury8591

  Oceniono 9 razy 9

  A gdzie jest Black Sabbath, Iron Maiden i Alice in Chains.
  Dlaczego zawsze występują ci którzy nie potrafią śpiewać i grać na żywo, a ciemny lud jest szczęśliwy.

 • wojto51

  Oceniono 6 razy 6

  Masakra. Denzel....- gwiazda jednego przeboju sprzed ....nastu lat. Vengaboys.....- to oni jeszcze żyją?....Oczywiście niezawodni "sylwestrowi" Golce (chociaż ten folk sprzed ok.15 lat wpada w ucho). Brakuje tylko Beaty+Bajm i byłby "komplet". Dziwi tylko obecność E. Farny - chyba najlepszej artystki w tym gronie. Czy nie ma ona nic lepszego do roboty? traz tylko czekac az pogoda ogłoasi swoje "gwiazdY" - np. jakieś "-20 stopni".....To byłby dopiero czad....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Mnie agrodens gwałci przez uszy, ale jak się ktoś przy tym dobrze bawi...

 • 92ilme

  Oceniono 6 razy 4

  To chyba fake news. Wisniewskiego zamowilem juz w sierpniu, spiewa u mnie w remizie na imprezie wioskowej.

 • czarna_zoska

  Oceniono 4 razy 4

  Wolałabym Anne Marie Jopek, Petera Gabriela, ale no cóż...

 • burkoslaw1

  Oceniono 3 razy 3

  Znów sylwestra nie obejrzę, w zamian z przyjemnością obejrzę transmisję z koncertu noworocznego w filharmonii Wiedeńskiej

 • isiah.thomas

  Oceniono 3 razy 3

  Ja bym chciał Philipa Glassa i Arvo Pärta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX