Ed Sheeran i Andrea Bocelli nagrali włoską wersję "Perfect". Mamy ciarki

Ed Sheeran i włoski tenor Andrea Bocelli stworzyli operową wersję hitu "Perfect". Internauci są zachwyceni.

"Perfect" Eda Sheerana podbija listy przebojów, a muzyk nagrywa kolejne wersje swojego hitu. Najpierw zaskoczył wszystkich duetem z Beyoncé:

 

Teraz do sieci trafiła operowa wersja "Perfect", którą autor "Shape of You" nagrał z... Andreą Bocellim!

Muzycy spotkali się w Toskanii, w domowym studiu włoskiego tenora. Na magicznym nagraniu widać, jak Andrea Bocelli buduje swoją interpretację utworu. Po pierwszej zwrotce wykonanej przez Eda Sheerana, włoski muzyk zaczyna śpiewać w ojczystym języku i zachwyca wszystkich, w tym samego autora piosenki. Artystom towarzyszą ogromne emocje. Mocny, operowy głos Bocellego sprawia, że "Perfect" porusza - nie tylko fanów brytyjskiego piosenkarza.

Dla 26-letniego Sheerana możliwość współpracy z Andreą Bocellim była wyjątkowym przeżyciem:

- To było niesamowite doświadczenie, móc nagrać tę wersję "Perfect" z Andreą Bocellim w jego domu w Toskanii - napisał na swoim Instagramie.

 

Posłuchajcie, jak Ed Sheeran i Andrea Bocelli śpiewają "Perfect":

 

Fani są zachwyceni nową wersja hitu: "Legenda z przyszłą legendą". "Powinni to puszczać w radiu zamiast duetu z Beyoncé", "Chcę, żeby ktoś spojrzał na mnie tak, jak Ed Sheeran patrzy na Andreę Bocellego" - czytamy w komentarzach na Youtubie.

Ed Sheeran na dwóch koncertach w Polsce

Już w maju Ed Sheeran rozpocznie swoją trasę koncertową Divide Tour. Muzyk zapowiedział, że odwiedzi także Polskę.

 

Bilety na warszawski koncert wyprzedały się w godzinę, dlatego muzyk postanowił zrobić nam niespodziankę i ogłosił kolejny koncert. Ostatecznie Ed Sheeran wystąpi na  PGE Narodowym dwa razy - 11 i 12 sierpnia 2018 roku.

Przypominamy: Ed Sheeran zagrał w 7. sezonie "Gry o tron". Po reakcji fanów usunął konto na Twitterze >>

Więcej o: