"DJ": Olbrychski i aktor z "Gry o tron" w zwiastunie nowego polskiego filmu

"DJ" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia undergroundowej DJ-ki Mini. Polski film z Mają Hirsch jako pierwszy opowie o zawodzie DJ-a z perspektywy kobiety.

"DJ" to intrygujący film o kulturze klubowej, który w niezwykle prawdziwy sposób przedstawia hermetyczne i bezwzględne środowisko DJ-ów. Twórcy właśnie udostępnili pierwszy zwiastun z Mają Hirsch i Danielem Olbrychskim.

O czym opowie "DJ"?

Akcja dzieje się w środowisku kultury klubowej. Główna bohaterka o pseudonimie DJ Mini to ambitna i zakochana w elektronice artystka. Jest bardzo utalentowana, ale brakuje jej wiary w siebie. Kiedy jej marzenia o wielkiej karierze zaczynają się spełniać, kobieta przekonuje się, że w wielkim świecie łatwo się zatracić.

Maja HirschMaja Hirsch Materiały prasowe

"DJ" - obsada

Główną rolę w filmie zagrała Maja Hirsch. W pozostałych rolach wystąpili: Daniel Olbrychski, Cristian Solomeno ("Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"), a także: Robert Gonera, Owen Oldroyd, Lena Góra, Marcel Borowiec, Lewis Goody, Rosalind Halsted ("Wichrowe Wzgórza", "Bridget Jones"), Kristen Parker, Sean Meyer, Konrad Bugaj, Matthiew Collyer, Daniel Graham, Daniel Macauliffe oraz Mike Sarne.

W filmie zagrał także Miltosa Yerellemou, znany z serialu "Gra o tron".

Gra o tron (2011)Gra o tron (2011) mat. prasowe

Film wyreżyserował debiutant - Alek Kort (pseudonim artystyczny), autorem zdjęć jest Paweł Flis. Muzykę do filmu skomponował multiinstrumentalista i kompozytor DJ Uner.

Zdjęcia zrealizowane były w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na Ibizie. Przy produkcji filmu pracowała międzynarodowa ekipa. Całość zajęła 34 dni zdjęciowe. Obecnie w studiu DI Factory w Warszawie trwa etap postprodukcji.

"DJ" wchodzi na ekrany kin 19 stycznia 2018 roku.

Więcej o: