''Ucho prezesa'' powraca z 3. sezonem. Jednak czekają nas zmiany

Na szczęście kolejny sezon ''Ucha prezesa'' wciąż będzie można oglądać na Youtubie. Ale twórcy zapowiadają ''rekonstrukcję obsady''.

''Ucho Prezesa'' powraca. Twórcy właśnie ogłosili datę premiery i zapowiedzieli, że serial wróci w zupełnie nowej odsłonie, po ''rekonstrukcji obsady''. Nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy w trzecim sezonie. Producenci zdradzili jedynie, że w produkcji wezmą udział aktorzy "starsi i ci zupełnie nowi".

''Ucho prezesa 3'' - co wydarzy się w nowym sezonie?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju. Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

Kiedy będzie można zobaczyć nowe ''Ucho prezesa'' ?

Trzeci sezon ''Ucha prezesa'' zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca pojawi się w Telewizji WP, a na Youtubie w kolejny czwartek, czyli 22 marca. Producenci szykują dla nas 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Twórcami produkcji są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Kadr z serialu 'Ucho prezesa'Kadr z serialu 'Ucho prezesa' Ucho Prezesa / https://www.youtube.com/channel/UCggq3qvOrrM2u9gRL7oMOfA

''Ucho prezesa'' bije rekordy popularności

''Ucho Prezesa'' to pierwsza produkcją oryginalną Showmax i jeden z najchętniej oglądanych seriali w sieci - średnia oglądalność poszczególnych odcinków na Youtubie wyniosła ok. 2 mln, a najpopularniejsze odcinki miały nawet 10 mln wyświetleń.

''Ucho prezesa'' - zobacz poprzedni sezon

Odcinki 2. sezonu ''Ucha prezesa'' razem z naszym omówieniem znajdziecie TUTAJ >> 

Ucho prezesa. Kto jest kim w hitowym serialu

Więcej o: