Powstanie film o księciu Harrym i Meghan Markle. Wiemy, kto zagra książęcą parę

''Harry & Meghan: The Royal Love Story" opowie o najważniejszych momentach w związku Meghan Markle i księcia Harrego. Film może ukazać się jeszcze przed ich ślubem.

Śledzicie losy brytyjskiej rodziny królewskiej? Jeśli tak, mamy dla Was niespodziankę. Właśnie ruszyły zdjęcia do filmu o najgłośniejszym związku ostatnich miesięcy - Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Para, która już 19 maja stanie na ślubnym kobiercu, budzi ogromne emocje. Zakochani rzadko okazują sobie uczucia publicznie, a przyszła księżniczka musiała nawet skasować swoje konta z mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że ich fani są spragnieni każdej informacji o zakochanych.

Kto zagra głównych bohaterów? W postać księcia Harry’ego wcieli się Murray Fraser, a w roli Meghan - Parisa Fitz-Henley.

Zdjęcia powstają w Vancouverze w Kanadzie. Film ma pokazać najważniejsze momenty w związku Megan i Harry'ego - od pierwszego spotkania, aż do zaręczyn.

 

Reżyserem filmu jest Menhaj Huda, twórca "Prawa Murphy'ego". Za scenariusz odpowiada Scarlett Lacey, a za produkcję - stacja Lifetime, ta sama, która w 2011 roku wyprodukowała film o związku Williama i Kate. Ten ukazał się 11 dni przed ich ślubem. To może oznaczać, że historię związku księcia Harry’ego i Meghan będzie można zobaczyć już w maju.

 

Przypominamy: Zdjęcia Meghan Markle, o których rodzina królewska wolałaby zapomnieć >>

Więcej o: