Netflix też chce mieć ''Grę o tron''. Zrobi serial oparty na powieści George'a R.R. Martina

Serial ''Nightflyers'' opowie o przyszłości, kosmosie i sztucznej inteligencji. Mamy pierwszą zapowiedź.

Fani ''Gry o tron'' muszą czekać na 8. sezon do 2019 roku, dlatego producenci nie marnują czasu i proponują im nowości nawiązujące do ich ulubionego serialu. Tak, jak Netflix, który zaprosił do współpracy samego Ojca Siedmiu Królestw - George'a R.R. Martina, by stworzyć serial oparty na jego prozie.

Przypominamy: HBO ujawnia szczegóły 8. sezonu ''Gry o tron'': ''Wszyscy zginą'' >>

''Nightflyers'' - fabuła

Akcja ''Nightflyers'' toczy się w przyszłości - na dzień przed ziemską zagładą. Zespół naukowców wyrusza w wyprawę najnowocześniejszym statkiem w galaktyce - Nightflyerem - w celu przechwycenia tajemniczego obcego pojazdu kosmicznego, który może okazać się ich jedynym ratunkiem.

Nightflyers | First Look | NetflixNightflyers | First Look | Netflix fot. Netflix UK & Ireland, kadr Youtube

Kiedy załoga zbliża się do celu, odkrywa, że statek jest tak naprawdę sztuczną inteligencją, która wydaje się kierować ich do śmiertelnego niebezpieczeństwa kryjącego się daleko w mrocznej przestrzeni kosmicznej.

 

Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowego serialu Netfliksa:

 

Kogo zobaczymy w ''Nightflyers'' ?

W nowej produkcji Netfliksa zobaczymy Gretchen Mol (“Zakazane imperium"), która wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Książki George'a R.R. Martina są dostępne w formie ebooków i audiobooków w Publio.pl