"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - zobaczcie nowy zwiastun z Emilią Clarke

Najnowszy zwiastun filmu "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" Rona Howarda właśnie trafił do sieci. Premiera już 25 maja.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" opowie o przygodach młodego Hana Solo, którego, niestety, nie zagra już Harrison Ford (tak, wiemy, to straszne). W tej części dowiemy się, jak stał się legendarnym przemytnikiem (i łajdakiem), którego później Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie w Mos Eisley. W najnowszym zwiastunie dzieje się naprawdę sporo - są pościgi, przestępcze porachunki i wiele nowych twarzy. Fani "Gwiezdnych wojen" na pewno chętnie zobaczą, jak młody Han Solo pierwszy raz spotyka pilota Chewbaccę i sławnego hazardzistę, Lando Calrissiana. Ciekawe tylko, czy Alden Ehrenreich stanie na wysokości zadania.

Za kamerą produkcji o Hanie Solo początkowo stali Chris Miller i Phil Lord. Jednak w czerwcu 2017 roku poinformowano, że ich obowiązki przejął nowy reżyser Ron Howard. Za scenariusz odpowiadają Lawrence Kasdan oraz Jon Kasdan.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - kogo zobaczymy na ekranie?

W tytułową rolę wcieli się Alden Ehrenreich. U jego boku zobaczymy gwiazdę serialu HBO ''Gra o tron'' Emilię Clarke oraz Woody'ego Harrelsona. Donald Glover pojawi się na ekranie jako młody Lando Calrissian, postać występującą w dwóch filmach klasycznej trylogii: "Imperium kontratakuje" i "Powrocie Jedi". Wtedy w tę rolę wcielił się Billy Dee Williams. 

 

Han Solo w Cannes 2018

Jak podaje portal Deadline, "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" zostanie zaprezentowany podczas 71. Festiwalu Filmowego w Cannes.  Goście imprezy jako pierwsi zobaczą najnowsze "Gwiezdne wojny" Rona Howarda już 15 maja, czyli 10 dni przed premierą. Informacja nie została jeszcze oficjlnie potwierdzona. Wiadomo natomiast, że filmem otwarcia 71. Festiwalu Filmowego w Cannes będzie "Todos lo saben" Asghara Farhadiego.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - kiedy premiera?

Premiera najnowszej części "Gwiezdnych wojen" zaplanowana jest na 25 maja tego roku.

Więcej o: